Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůPolitikaVolbyKomunální volby 2018Ivan Pilný, “sekačkovej dědek”, se vrací do politiky

Ivan Pilný, “sekačkovej dědek”, se vrací do politiky

Ivan Pilný, “sekačkovej dědek”, se vrací do politiky

Kandiduje jak do pražského zastupitelstva, tak do Senátu v Praze 12.  DEN D pro Ivana Pilného se blíží. Na ulicí slyším stále od lidí, že bych se měl do politiky vrátit a tak jsem se rozhodl opět kandidovat.

V naši společnosti je velkým problémem stárnutí generace a proto vidím jako nezbytný krok zapojení do aktivní činnosti i starší generaci. Mým cílem není kopat příkopy mezi generacemi, ale budovat mosty.

Je třeba zjednodušit legislativu

Rád bych se také podílel na zjednodušení legislativy a menším zatěžování občanů na duplicitních požadavcích státních orgánů.

Například dle mého názoru zcela postačí při silniční kontrole řidičský průkaz a již není při tom zapotřebí kontrolovat průkaz občanský.

Protože dle záznamů v registru je možno ověřit všechny kontaktní údaje z jednoho zdroje, včetně právních a dalších záznamů.

Navrhnu zvýšení pravomocí obcím

Zvýšil bych určitě pravomoci obcím, protože město hospodaří lépe než stát. Dále vidím nedostatečnou podporu v podnikání, například systém dotací je zvrácený (na základě výzvy vytvářím a projektuji podnikatelský záměr…).

Investujme do vzdělání

Vzdělání je investice. Proto bych rád podporoval talentované a vzdělané jedince před začleňováním široké masy a snižováním úrovně vzdělanosti. V mém věku se můžeme pro něco zapálit, jinak budeme hořet až v krematoriu!

Facebook komentáře

Sdílejte články