Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůPolitikaDomácíPodnikatelské odbory mají 2000 členů! Je nás víc, jsme silnější!

Podnikatelské odbory mají 2000 členů! Je nás víc, jsme silnější!

Podnikatelské odbory

Podnikatelské odbory mají 2000 členů! Je nás víc, jsme silnější!

Podnikatelské odbory trvale rostou. Jejich hlas je stále více slyšet. A proč stále rosteme? Podnikatelské odbory jsou jedinou podnikatelskou organizací, která stále a reálně hájí zájmy podnikatelů a živnostníků proti státu!

Nejnovější součty potvrzují, že členy PodnikatelsPodnikatelské odbory logokých odborů je 1726 občanů/živnostníků, 270 společností a 9 spolků. Navíc, narozdíl od jiných podnikatelských spolků, je náš seznam členů veřejně dostupný na www.podb.cz v sekci Členství.

Již první rok naší společné práce zaznamenal takový úspěch. Pro více informací o naší činnosti a úspěších lze nahlédnout právě zveřejněnou Výroční zprávu ZDE

Stát tlačí na podnikatele. Ti však nechtějí tolerovat mafiánské praktiky vlády.

Jak vzrůstá  tlak státu, roste i angažovanost podnikatelů a živnostníků a naopak klesá ochota tolerovat mafiánské praktiky současné vlády. Podnikatelské odbory jsou úspěšné a je stále více zřetelné. I proto jsme se rozhodli letos vyhlásit 15.květen Dnem českých podnikatelů a živnostníků. Protože naše sociální třída, pilíř ekonomiky, si zaslouží to nejlepší. A tím Podnikatelské odbory bezesporu jsou.

Vyjádření Radomila Bábka, předsedy výboru Podnikatelských odborů k přijetí dvoutisícího člena:

Máme 2000 členů, ale už zítra to nebude platit, protože rosteme každým dnem. Zajímavé je, že Andrej Babiš Nebo Alena Schillerová si toho nechtějí všimnout. Když jsem nedávno vystoupil v Poslanecké sněmovně proti novele EET, jeden poslanec ANO se mne trochu uštěpačně zeptal “a kolik vás vlastně je v těch Podnikatelských odborech?”.

Odpověděl jsem mu, že se rychle blížíme 2000 členů, a že jsme tak vyrostli za pouhých 17 měsíců. A bylo ticho. To se jim samozřejmě nehodí, protože některé kolaborující spolky, například AČTO, SOCR nebo AHR, o které se s A.Babišem a A.Schillerovou opírají, jsou podstatně menší.

Podnikatelské odbory se zavazují, že budou i nadále stát na straně šikanovaných živnostníků a podnikatelů.

Facebook komentáře

Sdílejte články