Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůNovinky Pražského ZpravodajeŽluté lázně a hrůzostrašný Yelloween

Žluté lázně a hrůzostrašný Yelloween

Žluté lázně a hrůzostrašný Yelloween

Žluté lázně a jejich oslava tradičního Yelloweenu! Malé i velké čeká v areálu zábava ve stylu oblíbeného Halloweenu a to vše již tuto sobotu 3.listopadu. Strašidelnou stezku doplní bohatý doprovodný program plný soutěží, zábavy a výtvarných aktivit. Akce začne ve 12 hodin. Vstup je zdarma.

Halloween a Žluté lázně

Halloween a Žluté lázně

 Žlutolázeňský Yelloween potrvá až do 19 hodin. Oblíbená strašidelná stezka povede celým areálem. Děti s rodiči dostanou mapku a po cestě splní zadané úkoly. Ten, komu zbyde na konci stezky správný obrázek na hrací kartě, získá ve strašidelném bingu odměnu.

„Program zpestří také efektní show na pódiu ve stanu plná zábavných soutěží, zpívání a tance na známé písničky divadla Mazec. Děti si mohou také vyrobit ve strašidelné výtvarné dílničce netopýří klobouk,“ upřesňuje Libuše Klinková, manažerka dětských programů areálu Žluté lázně.

Hosty Yelloweenu čeká také dlabání dýní, které budou k zakoupení na místě, malování na obličej, zábavné atrakce, strašidelné tržiště, opékání buřtů i dětský koutek pro nejmenší.

Dospělí oslaví 2. listopadu mexický svátek mrtvých – Día de los Muertos

Ještě před tradičním Yelloweenem mohou velcí milovníci masek přijít nasát do Žlutých lázní atmosféru mexického svátku mrtvých Día de los Muertos. V pátek 2. listopadu od 16 hodin je čeká ve stanu za Tančírnou excentrická zábava i hřejivá atmosféra. Organizátorem akce je All Time Festival, který vyzývá příchozí, aby měli líčení i oblečení v tematickém stylu Calavera – lebek a symbolů smrti. Chybět nebude soutěž o nejlepší malování na obličeji a kostým, ani latinsko-americké jídlo a hudba. Atmosféru dotvoří živou hudbou kapela Cuarteto Tropical.

 

 

 

 

 

Facebook komentáře

Sdílejte články