Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůBydleníGastronomieVýstava FOR GASTRO & HOTEL 2016 na výstavišti PVA Letňany

Výstava FOR GASTRO & HOTEL 2016 na výstavišti PVA Letňany

Výstava FOR GASTRO & HOTEL 2016 na výstavišti PVA Letňany

DSC00790
FOR GASTRO & HOTEL probíhá kompletně v největší hale areálu PVA EXPO PRAHA v HALE 10 o celkové rozloze téměř 10 000 m2, která je přehledně oddělena na dvě zóny – odborné technologie a vybavení pro hotely a restaurace a v druhé části se kromě doprovodných programů a kulinářských show představují přední výrobci, prodejci a dodavatelé potravin a nápojů.
Veletrh představuje přes 200 českých i zahraničních firem, významných výrobců a dodavatelů služeb pro gastronomii a hotelnictví.  V rámci veletrhu proběhla i odborná soutěž vystavovatelů o nejlepší DSC00794výrobek GRAND PRIX. Odborná komise vybrala jako vítěze české firmy.

DSC00783Hlavní cenu GRAND PRIX získala firma „Galavito“ z Prahy s výrobkem „Heting Table“ (vytápěný stůl), založeným na infračervené technologii na technologii, která ohřívá pouze osoby a ne vzduch.

Další cenu porota udělila firmě „Svéráz“ z Moravy.  Firma zabývající se nábytkem pro vinotéky a restaurace zařadila do svého výrobního programu výrobu servírovacích prkének pro restaurace. Prkénka jsou všemožných velikostí a tvarů vyrobená z dubu, akátu a jasanu, ošetřená olejem vhodným na povrchy pro potravinářské účely.

Doprovodný program veletrhu dále nabídce předváděcí akce, ochutnávky, ale i kulinářský náhled do české gastronomie.

 

Facebook komentáře

Sdílejte články