Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůNovinky Pražského ZpravodajeVěra Špinarová s Heidi Janků vyjedou spolu na turné

Věra Špinarová s Heidi Janků vyjedou spolu na turné

Věra Špinarová s Heidi Janků vyjedou spolu na turné

DSC02484.JPGuuuuuuVěra Špinarová s Heidi Janků vyjedou spolu na turné. Měly stejného chlapa a mají i vlastní víno.
Dva velké hlasy, dvě výrazné osobnosti českého šoubyznysu a dvě zpěvačky, které prostě mají grády – Věra Špinarová a Heidi Janků vyrážejí letos na podzim společně na koncertní šňůru.
V rámci VĚRA HEIDI TOUR 2017 slibují skvělý hudební zážitek, v kterém si každý najde to své… A kromě toho budou mít exkluzivní zajímavost, a sice – vlastní víno!
“Moc se na to těším. Myslím si, že my holky z Ostravy umíme ukázat, co je to DSC_9294.JPGuuuuumuzika. A na spolupráci s Heidi se moc těším,” prozradila Věra Špinarová.

Takzvaná “ostravská vlna” zasáhne republiku, samozřejmě včetně jejich rodiště, moravskoslezské metropole. RA HEIDI TOUR 2017 bude mít 8 zastávek včetně Ostravy a pražské Lucerny!

“Půjde o sály v kapacitách okolo 700 lidí, v Praze a Ostravě pak více než 1000 míst. Nicméně už nyní je o tour veliký zájem,” prozradil producent turné Adam Pavlík, který svou matku Věru Špinarovou v rámci tour doprovodí se svou kapelou.
Některé písničky si Heidi s Věrou zazpívají společně, jinak půjde o sólová vystoupení. Každá bude mít svou kapelu – Věra Špinarová kapelu Adama Pavlíka a Heidi Janků DSC_9275.JPGuskupinu Supernova.

Bude to opravdu výjimečná šňůra dvou skvělým dam české POP music, řekl PR manažer tour René Kekely.
Obě dámy spojuje jedna zajímavost, a sice, že bývalý manžel Špinarové, je už mnoho let manželem Janků. Obě zpěvačky spolu dobře vycházejí. No i proto spolu jedeme tour, jinak by to ani nešlo. Bude to pecka. Na všechny se moc těším a možná se i načančám,” vtipkuje Heidi Janků s odkazem na svůj slavný hit z televizní pohádky, který zpívá snad na všech svých koncertech a vystoupení. A vždy se setkává s obrovským ohlasem.

I když obě skvělé české zpěvačky jezdí desítky koncertů a vystoupení ročně, společné tour ještě nikdy neměly. A pro Heidi Janků je to v podstatně takový “comeback” v DSC02359.JPGurámci koncertní šňůry. Špinarová jela tour ve dvou posledních letech s kolegyní Petrou Janů a skvěle se povedl. Teď to zase chce něco trochu jiného a myslím si, že to opět bude pro naše fanoušky velké zpestření,” podotýká Špinarová.

RA HEIDI TOUR 2017! odstartuje 11. října v Liberci a končí 3. listopadu ve Zlíně. Samozřejmě zavítá i do Prahy a to rovnou do legendární Lucerny!
fota J.Hauer,text René Kekély


Uložit

Facebook komentáře

Sdílejte články