Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Novinky Pražského Zpravodaje Reportáže

V sobotu 6.8.2016 proběhl 18. ročníku benefičního koncertu „Noc s hvězdami“ na zámku Zahrádky.

Tuto sobotu se odehrál na vyhořelém zámku Zahrádky na Českolipsku již „plnoletý“ 18. ročník benefičního koncertu „Noc s hvězdami“ . I když počasí vypadalo velmi nevyzpytatelně, nakonec se umoudřilo a tomuto ročníku dopřálo koncert bez deště. I když letos se pořadatelé opravdu modlili, aby nepršelo, protože velkokapacitní stan, který měli v lońském roce, se před necelým týdnem rozbil a potrhal díky silnému dešti a krupobití na jiném festivalu a tak návštěvníci koncertu seděli opravdu pouze pod širým nebem.
Zvukové zkoušky na koncert probíhaly již od 14.00 hodiny a vystupující interpreti se postupně začali sjíždět na místo konání. Jediný, kdo se z letošních interpretů omluvil byl zpěvák David Kraus, který 2 dny před akcí dostal zánět do zubů a ohromně mu natekla tvář a nemohl ani mluvit, natož zpívat.
Jinak dorazili všichni avizovaní interpreti a tak koncert odstartovala již klasicky ex manželská dvojice Markéta Mayerová a Slávek Boura, kteří na zámek dorazili i se svou dcerou Agátou. A celý koncert odstartovala legenda českého reage Richard Tesařík, který přijel se zavázaným prstem, který si poranil na chalupě. Richard hned po svém vystoupení odjel, protože měl další vystoupení se po půl hodině hned vrátil, protože si zde zapomněl riflovou bundu a mobil. Jako druhý vystoupil italsko-český zpěvák Davide Mattioli, který svými hity totálně roztleskal všechny diváky.
Poté se divákům představila muzikálová a operní zpěvačka Monika Sommerová, která diváky doslova přišpendlila svým ohromným hlasem k sedadlům. Moniku Sommerovou vystřídala gospelová zpěvačka Leona Gyongyosi a herečka a zpěvačka Barbora Mottlová, která se svou kapelou zazpívala akusticky.
Zpěvák a skladatel Jarek Šimek zazpíval svůj nový letní hit Na vlnách, na který nedávno natočil videoklip a jeho vystřídala mladá a nadějná krev pěveckého českého rybníčku Elis se svým neodmyslitelným ukulele a písní Shubidu, kterou si sama složila. Následovalo losování dárků pro diváky a jak už je zvykem na této benefici bylo i překvapení pro diváky a to přehlídka spodního prádla a plavek letošních finalistů Muže roku, kterou uvedla stávající Miss ČR Andrea Bezděkovská.
Za ženu vamp se v červených přiléhavých šatech představila herečka a zpěvačka Světlana Nálepková, která se uvedla krásnými šansony a pak už na podium přišel hlavní orgazinátor, producent a zpěvák Martin France a odzpíval například jednu z písní z muzikálu Pokrevní bratři, kde exceloval v jedné z hlavních rolí.
A přiblížila se doba na předání šeku z prodaných vstupenek. Celková částka tak činila něco přes 50.000,- Kč, která je určená na obnovu této historické památky.
A jako hlavní hvězdy večera se představilo nestárnoucí a pohodové pěvecké duo Kamelie – Hana Buštíková a Dana Vlková, které se v posledním songu spolu se všemi přítomnými účinkujícími rozloučili jejich nesmrtelným songem „Jako Robinson“. A poté už pro účinkující byla opět připravena stezka odvahy s „živými strašidly“.
Po skončení hlavního koncertu byl připraven koncert kapel, kde se přdstavily skupiny Angels, El Ectro Folk a MOJO.
Takže zase za ro při 19. ročníku v sobotu 5. srpna ahoj!!!

Zpěvák a skladatel Jarek Šimek Noc s hvězdami

Podobné příspěvky

Luxus na dosah ….. To je MORELO

Jaroslav Hauer

Hledá se nový Muž roku 2017 !

Jaroslav Hauer

Oslava světového dne mléka “MLÉČNÉ LÉTO”

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady