Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Novinky Pražského Zpravodaje

V pražské ZOO se rozsvítil vánoční strom a mládě pandy se jmenuje Flin

Mládě pandy červené – návštěvníky velmi oblíbený sameček narozený v Zoo Praha v červenci – se jmenuje Flin. Toto jméno v neděli odpoledne slavnostně odhalil kmotr mláděte herec Miroslav Donutil. Ten také, spolu se svou rodinou, pomohl v Zoo Praha rozsvítit vánoční strom.

Já bych Flinovi popřál, aby jako každé mládě se mělo nádherně, což bude mít, protože jeho maminka Wilma bude určitě vzorná a bude se o něho krásně starat; a co mu přát ví než to, že je v pražské zoologické zahradě, která je proslulá svou vynikající péčí,“ uvedl u výběhu pand červených poblíž hlavního vchodu kmotr mláděte Miroslav Donutil.

Křest malé pandy červené však nebyl jedinou významnou událostí dne. K večeru ředitel Zoo Praha Miroslav Bobek s Miroslavem Donutilem a jeho rodinou v dolní části zoo rozsvítili vánoční strom.

Přeji všem klidný adventní čas a svátky plné pohody a klidu v kruhu rodiny a přátel – a to včetně přátel zvířecích,“ popřál návštěvníkům u vánočního stromu Miroslav Bobek.

V areálu Zoo Praha je také od víkendu v prodeji Vánoční štěstí – vánoční překvapení s úžasnými dárky z pražské zoo. Zájemci jej mohou zakoupit i prostřednictvím e-shopu.

Křest malé pandy Miroslav Donutil s kurátorem chovu savců Pavlem Brandlem

Podobné příspěvky

Únor bude v trojské botanické zahradě patřit lásce Vydejte se na romantické rande do skleníku Fata Morgana nebo do spící zahrady

Jaroslav Hauer

Thomsová rozdávala mobily

Jaroslav Hauer

Mládě pandy červené je samec

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady