Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůNovinky Pražského ZpravodajeV pražské ZOO se rozsvítil vánoční strom a mládě pandy se jmenuje Flin

V pražské ZOO se rozsvítil vánoční strom a mládě pandy se jmenuje Flin

V pražské ZOO se rozsvítil vánoční strom a mládě pandy se jmenuje Flin

Mládě pandy červené – návštěvníky velmi oblíbený sameček narozený v Zoo Praha v červenci – se jmenuje Flin. Toto jméno v neděli odpoledne slavnostně odhalil kmotr mláděte herec Miroslav Donutil. Ten také, spolu se svou rodinou, pomohl v Zoo Praha rozsvítit vánoční strom.

Já bych Flinovi popřál, aby jako každé mládě se mělo nádherně, což bude mít, protože jeho maminka Wilma bude určitě vzorná a bude se o něho krásně starat; a co mu přát ví než to, že je v pražské zoologické zahradě, která je proslulá svou vynikající péčí,“ uvedl u výběhu pand červených poblíž hlavního vchodu kmotr mláděte Miroslav Donutil.

Křest malé pandy červené však nebyl jedinou významnou událostí dne. K večeru ředitel Zoo Praha Miroslav Bobek s Miroslavem Donutilem a jeho rodinou v dolní části zoo rozsvítili vánoční strom.

Přeji všem klidný adventní čas a svátky plné pohody a klidu v kruhu rodiny a přátel – a to včetně přátel zvířecích,“ popřál návštěvníkům u vánočního stromu Miroslav Bobek.

V areálu Zoo Praha je také od víkendu v prodeji Vánoční štěstí – vánoční překvapení s úžasnými dárky z pražské zoo. Zájemci jej mohou zakoupit i prostřednictvím e-shopu.

Facebook komentáře