Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Novinky Pražského Zpravodaje Film Kultura

Troška bude strašit v kinech…

 

q0iDT9i1c42KykcPpkEzZbrusu nová rodinná komedie Zdeňka Trošky Strašidla bude mít v kinech premiéru již  ve čtvrtek 18.8. . Po boku Terezy Kostkové, která ztvárňuje čarodějnici Patricii, se ve filmu objeví i mlaďounká Nelly Řehořová . Ta si zahraje  její dceru Ester, která pochytí čarodějnické umění od své maminky.

„Je to šikovné a velmi talentované děvče a umí na sobě pracovat. Rychle se učí a myslím, že z ní může být jednou velká hvězda.“ pochválil Nelly Zdeněk Troška, který s ní a s dalšími protagonisty filmu jezdí po předpremiérách.

-005„Vystěhovat se nebo platit nájem, pracovat a chodit do školy!“ tak zněl ortel, vynesený úředníkem Patočkou nad rodinou. Brzo však spolužáci Ester a jejího bratra Eleonora, kterého hraje Petr Šimčák, zjistí jejich nadpřirozené schopnosti a začnou je využívat ke školnímu čarování, což sebou přináší různé zapeklité a krkolomné situace.

ST6-034

Nelly nám  na sebe prozradila . „Ještě, že mám prázdniny a nemusím do školy! Já nerada brzo vstávám a nejraději bych spala do dvanácti hodin,” přiznala se zpěvačka, která ráda vzpomíná na natáčení této komedie. „Učila jsem se kouzlit, já jsem spíše strašpytel, ale vždy jsem zbožňovala napětí a ráda jsem chodila na atrakci dům hrůzy, i když jsem se bála” dodává Nelly. Na patnáct je velmi akční, protože natáčí videoklipy, má svůj blog či se připravuje na další herecké role.

ST6-020

 

„Můj nový klip s názvem Země zázraků, se natáčel v přírodě za Prahou, tu mám velmi ráda. V hlavní roli se objeví zvířata. Kůň, na kterém jsem se projížděla na louce a pes,“ prozradila Řehořová, která dokonce ke klipu navrhovala scénář. V současné době je nezadaná, ale na zájem chlapců si nemůže stěžovat. „Na kluky nemám čas, věnuji se hlavně vydání svého vlastního CD” dodala Nelly. 

Foto: Vojtěch Resler, Nelly Řehořová , D.Novotný

 

https://www.youtube.com/watch?v=nyaa2j9m-_A

Podobné příspěvky

Na prvního máje se Petřín poprvé rozzáří v barvách EU

Jaroslav Hauer

Internetová televize pro diváky se sluchovým postižením

Afri

Ze zpěváků se stane divá zvěř!

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady