Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůNovinky Pražského ZpravodajeThomsová rozdávala mobily

Thomsová rozdávala mobily

Thomsová rozdávala mobily

Bývalá hlasatelka Marie Tomsová okouzlila hrdiny z války!

Bývala a stále je jednou z nejkrásnějších žen českého showbyznysu. Kdysi televizní hlasatelka, dnes moderátorka a herečka Marie Tomsová nedávno doslova okouzlila válečné veterány. U příležitosti setkání a předání speciálních mobilních telefonů, tak hrdinové z války zavzpomínali na dobu druhé světové války.

 

Veteráni a bojovníci za svobodu si přišli zavzpomínat do opravdového bunkru, tedy do klubu Bunkr v centru Prahy, který slouží jako komunitní centrum Nadačního fondu REGI Base I., který se mimo jiné stará o válečné veterány, hasiče či policisty, kteří během svého povolání utrpěli úraz a dále jim to znemožilo vykonávat své povolání.
„Paní Tomsová je stále tak krásná, úžasná, příjemná a jsme moc rádi, že dnes přišla jako “patronka” mezi nás,” prohlásil jeden z hrdinů, když uviděl známou televizní tvář, která se dnes věnuje hlavně dabingu, moderování společenských akcí, hraní v divadle a s kolegy Saskií Burešovou a Alexandrem Hemalou jezdí i s talk show.
„Já jsem moc ráda, že jsem tam mohla být. Byl to pro mě neskutečný zážitek. Setkání s těmi úžasnými lidmi – hrdiny, mne až dojalo a byli nesmírně milí. Poslouchat jejich životní příběhy byl skutečně zážitek,” řekla Marie Tomsová, která sama měla v rodině válečného bojovníka za svobodu.
Zakladatel Nadačního fondu Hynek Čech a předseda ÚV ČSBS plk. v. v. Jaroslav Vodička přivítali více jak desítku bojovníků za svobodu, pamětníky Českého národního povstání, politické vězně nebo přeživší z Lidic.
Před časem například Nadační fond Regi Base I. předal první ze speciálních invalidních vozíků (segway) hasiči Liboru Bohdaneckému, zraněnému během jeho povolání, kdy patronem akce byl herec Josef Dvořák.
FOTO ODKAZ: /zdroj Jaroslav Hauer/
Facebook komentáře

Sdílejte články