Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz

Support Lesbiens se na podzim chystají do klubů

 

Na jaře křižovali Supporti Čechy a Moravu spolu s Ewou Farnou a Nebe. Na podzim vyrazí kapela do klubů, kam přiveze “Andělskou desku” K.I.D..
“Poslední dvě turné jsme absolvovali v sestavě tří kapel, protože jsme chtěli našim fanouškům nabídnout zase něco jiného,  takže jsem pro ně vytvořili takové indoorové minifestivaly. V roce 2014 to bylo s Waltari a Proximity, teď s Ewou Farnou a Nebe. Obě šňůry jsme si moc užili, byl to rock’n’roll v pravém slova smyslu se skvělými lidmi. Teď už ale zase cítíme potřebu trochu komornějších vystoupení a užšího kontaktu s publikem. Chybí nám ta specifická atmosféra, kterou zažijete jen v klubu, kde máte diváky na dosah a oni vás.” prozrazuje podzimní plány kapely Hynek Toman.

Chystané K.I.D. Tour 2016 odstartuje koncertem v Praze a to 6.10. v Lucerna music baru a skončí 9.12. v Litvínově. Před zmiňovaným startem turné plánuje kapela ještě jednu zásadní věc a to natočení nového singlu a klipu. Jestli to bude opět v čestině, ví zatím pouze kapela sama…Rozpracovaných věcí a nápadů mají tolik, že by to dalo hned na novu desku.

Support Lesbiens za své aktuální album K.I.D. získali letos na jaře žánrovou cenu Anděl v kategorii “pop/rock” a od čtenářů iReportu cenu za videoklip.

Více informací na www.supportlesbiens.cz

a na oficiálním FB kapely https://www.facebook.com/OficialniSupporti.

Support Lesbiens K.I.D. Tour 2016

6.10.   PRAHA – Lucerna Music Bar

8.10.   TÁBOR – Hotel Palcát (Táborská Rocková Mapa)

21.10. DĚČÍN – Le Garage Noir Děčín

26.10. OSTRAVA – Klub Parník

28.10. OPAVA – Klub Art

29.10. PROSTĚJOV – Apollo 13

3.11.   BRNO – Melodka

26.11. PLZEŇ – Buena Vista Club

9.12.   LITVÍNOV – Attic Litvínov

Support Lesbiens

Support Lesbiens

Facebook komentáře

Sdílejte články