Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůNovinky Pražského ZpravodajeSupport Lesbiens se na podzim chystají do klubů

Support Lesbiens se na podzim chystají do klubů

Support Lesbiens se na podzim chystají do klubů

 

Na jaře křižovali Supporti Čechy a Moravu spolu s Ewou Farnou a Nebe. Na podzim vyrazí kapela do klubů, kam přiveze “Andělskou desku” K.I.D..
“Poslední dvě turné jsme absolvovali v sestavě tří kapel, protože jsme chtěli našim fanouškům nabídnout zase něco jiného,  takže jsem pro ně vytvořili takové indoorové minifestivaly. V roce 2014 to bylo s Waltari a Proximity, teď s Ewou Farnou a Nebe. Obě šňůry jsme si moc užili, byl to rock’n’roll v pravém slova smyslu se skvělými lidmi. Teď už ale zase cítíme potřebu trochu komornějších vystoupení a užšího kontaktu s publikem. Chybí nám ta specifická atmosféra, kterou zažijete jen v klubu, kde máte diváky na dosah a oni vás.” prozrazuje podzimní plány kapely Hynek Toman.

Chystané K.I.D. Tour 2016 odstartuje koncertem v Praze a to 6.10. v Lucerna music baru a skončí 9.12. v Litvínově. Před zmiňovaným startem turné plánuje kapela ještě jednu zásadní věc a to natočení nového singlu a klipu. Jestli to bude opět v čestině, ví zatím pouze kapela sama…Rozpracovaných věcí a nápadů mají tolik, že by to dalo hned na novu desku.

Support Lesbiens za své aktuální album K.I.D. získali letos na jaře žánrovou cenu Anděl v kategorii “pop/rock” a od čtenářů iReportu cenu za videoklip.

Více informací na www.supportlesbiens.cz

a na oficiálním FB kapely https://www.facebook.com/OficialniSupporti.

Support Lesbiens K.I.D. Tour 2016

6.10.   PRAHA – Lucerna Music Bar

8.10.   TÁBOR – Hotel Palcát (Táborská Rocková Mapa)

21.10. DĚČÍN – Le Garage Noir Děčín

26.10. OSTRAVA – Klub Parník

28.10. OPAVA – Klub Art

29.10. PROSTĚJOV – Apollo 13

3.11.   BRNO – Melodka

26.11. PLZEŇ – Buena Vista Club

9.12.   LITVÍNOV – Attic Litvínov

Support Lesbiens

Support Lesbiens

Facebook komentáře

Sdílejte články