Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůNovinky Pražského ZpravodajeSkupina Boney M vyprodala Malou sportovní halu

Skupina Boney M vyprodala Malou sportovní halu

Skupina Boney M vyprodala Malou sportovní halu

DSC04008.JPGuKultovní disco kapela 70. a 80. let Boney M  vystoupila v holešovické Malé sportovní hale 3. března 2017 .Do Prahy přijeli Boney M i s původní členkou sestavy, jamajskou zpěvačkou Liz Mitchell.

Známou západoněmeckou diskotékovou a europopovou skupinu Boney M. založil v roce 1975 producent a zpěvák Frank Farian, ale i po 42 letech  měla skupiny pražským posluchačům co říci a mnohým nechala posunout  čas aspoň na hodinu  o několik desítek let zpět.
Malá sportovní hala byla naplněna k prasknutí, což jistě pořadatelé nečekali, jinak by  koncert přeložili do větších prostor. Vyprodáno bylo zcela jistě i proto, že do skupiny se vrátila po sólové dráze  Liz Mitchell.
Liz Mitchell i ve svých 65 letech to na pódiu rozbalila takovým stylem, že již po druhé písničce se proměnila  sportovní hala v taneční parket s několika tisíci DSC04156.JPGutanečníky, kteří si broukali všechny notoricky známé  písničky s kapelou.
Během sedmdesáti  minutového koncertu jsme slyšeli všechny hity Boney M včetně Daddy Cool, Sunny, Kalimba De Luna, Rivers of Babylon či Rasputin. Liz  také pozvala některé diváky na pódium, kde si mohli udělat selfie s kapelou a  zatančit si s Boney M tak, jako v 70.
Zajímavá byla i předkapela, pražská skupina GoOut.
Podrobnější fotoreport na  http://www.spycross.cz/l/boney-m-vyprodali-malou-sportovni-halu/

DSC03820.JPGu DSC03814.JPGu

Facebook komentáře

Sdílejte články