Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůBydleníGastronomieSkončil třetí ročník mezinárodního veletrhu vína Wine Prague 2017

Skončil třetí ročník mezinárodního veletrhu vína Wine Prague 2017

Skončil třetí ročník mezinárodního veletrhu vína Wine Prague 2017

Třídenní akce v PVA EXPO PRAHA se zúčastnilo na 337 vystavovatelů z ČR i ze zahraničí. Spokojenost vystavovatelů i návštěvníků především z řad profesionálů v obchodě s vínem a množství uzavřených kontraktů napovídají, že veletrh Wine Prague potvrdil své výsadní postavení největší a nejdůležitější vinařské akce v ČR a současně významného veletrhu vína i ve střední Evropě. Veletrh Wine Prague tak byl již potřetí událostí, kterou by si žádný profesionál z oboru ani poučený milovník vína neměl nechat ujít.
Mezinárodní veletrh vína Wine Prague si dal za cíl každoročně přinést do Prahy profesionální prostředí a podmínky pro obchod s vínem a navazování odborných kontaktů.
Základem úspěšného veletrhu s vínem, tak jak je známe ze zahraničí, jsou moderní a dobře dostupné veletržní prostory s dokonalým servisem a všemi potřebnými službami, stejně tak jako rozsáhlá marketingová podpora akce i zúčastněných firem.
Mediální podpora veletrhu partnerským časopisem WINE & Degustation a dalšími médii je zárukou kvalitní informovanosti návštěvníků i dobré prezentace vystavovatelů.
Doprovodný program ve třech nezávislých degustačních a prezentačních sálech dává možnost sofistikovaně prezentovat vína domácím i zahraničním zájemcům při horizontálních či vertikálních degustacích.
Mimo velmi známých vinařství, jako je Vinařství Salabka, se veletrhu zúčastnila i svým zastoupením daleká Moldávie včela s panem velvyslancem   Vitalijem Rusem.
To vše ukazuje na začínající slibnou spolupráci České a Moldavské republiky nejen v oblasti vín a likérů, ale i v oblasti průmyslu a turistického  ruchu  podpořenou nedávným Česko-moldavským podnikatelským fórem na Ministerstvu průmyslu a obchodu.
Moldavská vína a divinurile ochutnal i známý televizní moderátora Jan Rosák, který ocenil kvalitu prezentovaných výrobků.
  
JH, foto P. Brodecký

Facebook komentáře

Sdílejte články