Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůBydleníGastronomieSkončil třetí ročník mezinárodního veletrhu vína Wine Prague 2017

Skončil třetí ročník mezinárodního veletrhu vína Wine Prague 2017

Skončil třetí ročník mezinárodního veletrhu vína Wine Prague 2017

Třídenní akce v PVA EXPO PRAHA se zúčastnilo na 337 vystavovatelů z ČR i ze zahraničí. Spokojenost vystavovatelů i návštěvníků především z řad profesionálů v obchodě s vínem a množství uzavřených kontraktů napovídají, že veletrh Wine Prague potvrdil své výsadní postavení největší a nejdůležitější vinařské akce v ČR a současně významného veletrhu vína i ve střední Evropě. Veletrh Wine Prague tak byl již potřetí událostí, kterou by si žádný profesionál z oboru ani poučený milovník vína neměl nechat ujít.
Mezinárodní veletrh vína Wine Prague si dal za cíl každoročně přinést do Prahy profesionální prostředí a podmínky pro obchod s vínem a navazování odborných kontaktů.
Základem úspěšného veletrhu s vínem, tak jak je známe ze zahraničí, jsou moderní a dobře dostupné veletržní prostory s dokonalým servisem a všemi potřebnými službami, stejně tak jako rozsáhlá marketingová podpora akce i zúčastněných firem.
Mediální podpora veletrhu partnerským časopisem WINE & Degustation a dalšími médii je zárukou kvalitní informovanosti návštěvníků i dobré prezentace vystavovatelů.
Doprovodný program ve třech nezávislých degustačních a prezentačních sálech dává možnost sofistikovaně prezentovat vína domácím i zahraničním zájemcům při horizontálních či vertikálních degustacích.
Mimo velmi známých vinařství, jako je Vinařství Salabka, se veletrhu zúčastnila i svým zastoupením daleká Moldávie včela s panem velvyslancem   Vitalijem Rusem.
To vše ukazuje na začínající slibnou spolupráci České a Moldavské republiky nejen v oblasti vín a likérů, ale i v oblasti průmyslu a turistického  ruchu  podpořenou nedávným Česko-moldavským podnikatelským fórem na Ministerstvu průmyslu a obchodu.
Moldavská vína a divinurile ochutnal i známý televizní moderátora Jan Rosák, který ocenil kvalitu prezentovaných výrobků.
  
JH, foto P. Brodecký

Facebook komentáře

Sdílejte články