Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůNovinky Pražského ZpravodajePozvánka na charitativní běh pro dětský domov na Hájích

Pozvánka na charitativní běh pro dětský domov na Hájích

Pozvánka na charitativní běh pro dětský domov na Hájích

Pozvánka na charitativní běh pro dětský domov Charlotty Masarykové, který sídlí na Zbraslavi.

Vážení čtenáři, členové, fanoušci fotbalu, občané P11, vážení přátelé, přidáváme ucelené informace k nedělnímu běhu. Děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu a těšíme se na Vaši účast a na to, až společně rozsvítíme Jižní Město :-).

Bude možnost si vybrat ze dvou tras, záleží na Vás, jaký okruh zvolíte. Jeden bude kratší, cca 2 km, druhý cca 4 km. Mapy jsou k dispozici na obrázku. Poběží se hromadně, v lesoparku budou umístěny fáborky a na každé trase bude úvodní běžec jeden z trenérů a skupinu zakončí také jeden z trenérů, aby se nám nikdo nezatoulal :-).

Vybíhat se bude z umělé trávy a vracet se budeme také tam. Po návratu všech společně zapálíme svíčky, máme jich přichystáno na 400, takže se na každého dostane a rozsvítíme Jižní Město, nebo alespoň jeho část, a to nejen hořící svíčkou, ale i pozitivní energií.

Scházet se budeme již na 14:00 hod, budeme si zapisovat, kdo všechno se účastní a případně můžete vhodit svůj příspěvek. Veškerý výtěžek jde na Dětský domov Charlotty Masarykové ve Zbraslavi, kde se starají o děti do 6 let. V pondělí ho navštívili Oťas Mansour a Honza Špinka, atmosféra se jich velmi dotkla, prostředí bylo příjemné a děti srdečné. Chtěly si hned hrát :-).

Informace o dětském domově Charlotty Masarykové: Dětský domov Charlotty Masarykové

Možnost dobrovolnické činnosti v dětském domově: Dobrovolnická činnost

Připraven bude také punč zdarma, v omezeném množství. Mimo punče však budou připraveny pochutiny paní kantýnské, jako klobásky, svařák,…

Vedení klubu se těší na setkání s Vámi.

Facebook komentáře

Sdílejte články