Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz

Luxus na dosah ….. To je MORELO

Společnost Obytné vozy s.r.o., která je jediným importérem a prodejcem obytných vozů MORELO v České republice Vás zve do nově otevřeného showroomu značky MORELO v Praze o rozloze 1700 m2.

Najdete u nás prodej luxusních obytných vozů MORELO, autorizovaný servis značky MORELO, prodejnu s kempingovým příslušenstvím o rozloze 400 m2 značek BRUNNER, DOMETIC, Camping Profi a půjčovnu obytných vozů do 3,5 tuny. Prodej a servis obytných vozů do 3,5 tuny včetně montáží doplňků a příslušenství.

Pohyb znamená změnu, změna je vzrušující a vyvolává emoce. Silné vzrušení a emoce ucítíte při pohledu na všechny modelové řady značky MORELO.

Zažijte s námi radost z cestování, více svobody a luxusu s domovem na čtyřech kolech. Prodej a servis luxusních obytných vozů MORELO najdete již na nové adrese: VGP Park, U Špejcharů 503/A4, 25267 Tuchoměřice, Praha – Západ (5 minut od letiště Václava Havla).

Více informací o nabídce značky MORELO, najdete na našich webových stránkách nebo navštivte náš showroom, kde si obytné vozy MORELO můžete prohlédnout.

Těšíme se Vaši návštěvu,
Tým MORELO

Facebook komentáře
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com