Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůNovinky Pražského ZpravodajeNovinky a změny na webu pražského zpravodaje

Novinky a změny na webu pražského zpravodaje

Novinky a změny na webu pražského zpravodaje

Milí čtenáři a návštěvnici internetového portálu Pražský Zpravodaj. Dovolte mi, abych vás seznámil z několika novinkami, které pro vás připravujeme od nového měsíce (prosinec 2014).

V první řadě bych chtěl zmínit, že během noci z 1 na 2 prosince bude celý web Pražského Zpravodaje procházet celkovou úpravou grafického vzhledu. Proto se může stát, že v průběhu noci budou menší problémy s načtením internetových stránek Pražského Zpravodaje za což se předem omlouvám. Od úterý 2. prosince na vás čeká rovněž hned několik nových informací a nových kategorií s příspěvky. V průběhu prvního týdne spuštění budou doplněny články do nových kategorií, které jsme pro vás připravily a které jak pevně v redakci doufáme, vám přinesou zajímavé informace.

Dále přináší nový web Pražského Zpravodaje i možnost vložení svého reklamního banneru hned na několik míst o proti současným. V současné době má návštěvník možnost vložit svůj reklamní banner na některé ze třech míst. Na nové verzi webu, bude více prostoru a za zmínku tedy stojí vás informovat, že reklamní banner si budete moci vložit na internetové stránky za zvýhodněnou cenu po dobu 14ti dnů.

Nové připravované kategorie:

– Gastronomie
– – Gastronomie
– – Hotely
– – Penziony
– – Restaurace

– Stará Praha
– – Památky v Praze
– – Pražské kroniky
– – Zákoutí staré Prahy

– Technika
– – Auto
– – Hardware
– – Internet
– – Software
– – Vesmír
– – Video

Dále bychom chtěli všichni v redakci, aby jste byli informováni o novinkách, které pro vás připravujeme a proto jsme se rozhodli, každý měsíc vystavit článek s novinkami, které pro vás připravujeme nebo které jsme v průběhu vždy uplynulého měsíce pro vás připravili. Proto rovněž pro vás otevřeme novou kategori Novinky Pražského Zpravodaje.

Novinek, které pro vás připravujeme je spousta, a prozradit vše, by nebylo dobré, proto se vyplatí sledovat internetový portál Pražského Zpravodaje i nadále a dozvědět se tak více, například dozvědět se nějaké informace o připravované soutěži o zajímavé ceny.

Karel Vaněček
Administrátor Pražského Zpravodaje

Facebook komentáře

Sdílejte články