Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu

NOVÉ KNIHY

NOVÉ KNIHY

Miroslav Žamboch ” Zakuti v oceli “

Miroslav Žamboch není ve vodách české fantasy/sci-fi a všeho mezi tím žadným nováčkem. Naopak platí za osvědčeného autora a každá jeho nová knížka vzbuzuje ve fanouších radostné očekávání dnů naplněných černým humorem, množstvím mrtvých a hrdinů, se kterými si ani sám Chuck Norris nezadá.
Zakuti v oceli nejsou ani nejlepší, ani nejhorší Žambochova kniha. Potěší, nadchne, neurazí, ale až na postavu Knispela ničím výrazně nepřekvapí. Přesto vás bude bavit.
IMG_6594mm IMG_6588mm

Konstantina Hlaváčová ” Móda za železnou oponou “

Konstantina Hlaváčková vezme čtenáře v knize Móda za železnou oponou na výlet do minulosti. Nahlédneme do výkladních skříní i almar československých žen a mužů v době, kdy komunistická strana pevně ovládala všechny aspekty každodenního života módu nevyjímaje.
Domácí tvorba je v knize zmíněna, ale mám pocit, že jen jaksi na okraj a do počtu bez většího zájmu a hlubšího seznámení.  Je to škoda, protože doma se šilo, pletlo, háčkovalo a drhalo ve snaze o originální kousky šatníku, která je ženám vlastní.

IMG_6457mm IMG_6435mm

P. Hátlová a R. Šmucler.”Nevěřte ani mně!”

aneb Špinavé triky i neuvěřitelné možnosti estetické medicíny.
Kniha je nejenom průvodcem po novém a fascinujícím světě estetické medicíny, ale unikátně radí čtenáři, kde všude jsou na něj kladeny pasti, které mohou vyjít draho nejenom jeho kapsu, ale zdraví. Tak jako se nelze vydat na cesty po světě bez seriózního a obsažného průvodce, ani tato kniha nemůže chybět komukoli, kdo zvažuje podstoupit některý ze zákroků.

IMG_6364mm IMG_6397mm

Fota  P.Brodecký

 

Facebook komentáře

Sdílejte články