Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůNovinky Pražského ZpravodajeNová akademie RockOpery Praha vás naučí zpívat

Nová akademie RockOpery Praha vás naučí zpívat

Nová akademie RockOpery Praha vás naučí zpívat

Nová akademie RockOpery Praha vás pod dohledem profesionálů naučí zpívat, hrát na kytaru i malovat

PRAHA, 7. října 2016 – RockOpera Praha v září vyhlásila a v sobotu 8. října oficiálně otevře svou Rockovou akademii. Pořádané kurzy jsou zaměřené na oblast hudby, fyzického herectví, akrobacie a výtvarného umění a zúčastnit se mohou jak profesionálové, tak laická veřejnost. Jejich cílem je osvojit si pod dohledem odborníků jednotlivé disciplíny a motivovat účastníky ve vlastním rozvoji.

„Umělecké kurzy probíhají formou otevřené hodiny. Vítán je každý, člověk se zkušenostmi v daných uměleckých obor i naprostý začátečník, který touží nahlédnout do daného prostředí a posunout svůj třeba dosud neobjevený talent o úroveň výš,“ vysvětluje zakladatelka a umělecká šéfka RockOpery Praha Pavla Forest.

V současné době jsou otevřené čtyři mistrovské kurzy. V sobotu dopoledne probíhá výuka zpěvu pod vedením Pavly Forest, během víkendu, v pondělí a ve čtvrtek se konají kurzy fyzického herectví pod vedením Iriny Andreevy, ve středu pak hodiny hry na baskytaru s Richardem Scheuflerem a během víkendu můžete dále navštívit výtvarné dílny pod dohledem Terezy Doležalové. V přípravě jsou také kurzy závěsné akrobacie, které povede Salvi Salvatore.

Dařbujanova a Švec

Dařbujanova a Švec

„Vedle Rockové akademie žijeme také přípravami na další reprízu opery Romeo a Julie. Nejbližší představení příběhu milenců na pozadí bojů dvou znesvářených rodů je naplánované na úterý 11. října od 19 hodin,“ zve principálka RockOpery Pavla Forest.

V titulních rolích se opět představí mladá talentovaná dvojice – krásná a zajímavým hlasem obdařená Žofie Dařbujánová a charizmatický Jiří Švec. Představí se i další hvězdy RockOpery Praha – Viktor Dyk v roli Parida, Merkucia si zahraje Jan Toužimský, Juliinu chůvu ztvární Pavla Forest.

ROP natáčení Prokletí

ROP natáčení Prokletí

Facebook komentáře

Sdílejte články