Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz

Nová akademie RockOpery Praha vás naučí zpívat

Nová akademie RockOpery Praha vás pod dohledem profesionálů naučí zpívat, hrát na kytaru i malovat

PRAHA, 7. října 2016 – RockOpera Praha v září vyhlásila a v sobotu 8. října oficiálně otevře svou Rockovou akademii. Pořádané kurzy jsou zaměřené na oblast hudby, fyzického herectví, akrobacie a výtvarného umění a zúčastnit se mohou jak profesionálové, tak laická veřejnost. Jejich cílem je osvojit si pod dohledem odborníků jednotlivé disciplíny a motivovat účastníky ve vlastním rozvoji.

„Umělecké kurzy probíhají formou otevřené hodiny. Vítán je každý, člověk se zkušenostmi v daných uměleckých obor i naprostý začátečník, který touží nahlédnout do daného prostředí a posunout svůj třeba dosud neobjevený talent o úroveň výš,“ vysvětluje zakladatelka a umělecká šéfka RockOpery Praha Pavla Forest.

V současné době jsou otevřené čtyři mistrovské kurzy. V sobotu dopoledne probíhá výuka zpěvu pod vedením Pavly Forest, během víkendu, v pondělí a ve čtvrtek se konají kurzy fyzického herectví pod vedením Iriny Andreevy, ve středu pak hodiny hry na baskytaru s Richardem Scheuflerem a během víkendu můžete dále navštívit výtvarné dílny pod dohledem Terezy Doležalové. V přípravě jsou také kurzy závěsné akrobacie, které povede Salvi Salvatore.

Dařbujanova a Švec

Dařbujanova a Švec

„Vedle Rockové akademie žijeme také přípravami na další reprízu opery Romeo a Julie. Nejbližší představení příběhu milenců na pozadí bojů dvou znesvářených rodů je naplánované na úterý 11. října od 19 hodin,“ zve principálka RockOpery Pavla Forest.

V titulních rolích se opět představí mladá talentovaná dvojice – krásná a zajímavým hlasem obdařená Žofie Dařbujánová a charizmatický Jiří Švec. Představí se i další hvězdy RockOpery Praha – Viktor Dyk v roli Parida, Merkucia si zahraje Jan Toužimský, Juliinu chůvu ztvární Pavla Forest.

ROP natáčení Prokletí

ROP natáčení Prokletí

Facebook komentáře

Sdílejte články