Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůNovinky Pražského ZpravodajeKLÁRA má nové CD “CLAARA”

KLÁRA má nové CD “CLAARA”

KLÁRA má nové CD “CLAARA”

CLAARA pokřtila své nové CD a pomohla i postiženému chlapečkovi!IMG_8828mm

Po osmi letech vydala své CD zpěvačka Klára Kolomazníková, kdysi členka skupiny Holki! Nyní vyslala do světa desku s názvem Nebe spí a už jako CLAARA. Kromě toho ještě křest pojala jako skvělou charitativní akci.

Za účasti asi stovky lidí pokřtila v pražském Monarchu CD, které vznikalo několik let. „S Petrem Fiderem jsme si před lety řekli, že uděláme desku. Pak nebyli sponzoři, pak jsem zase porodila, takže to byla taková pauza. Ale teď se to podařilo a jsem za to ráda. Asi to takhle mělo být,” svěřila se Klára Kolomazníková.

IMG_8775Novou desku pokřtila Claaře herečka a dabérka Regina Řandová, herec a imitátor Petr Martinák, stylista a vizážista Kája Pavlíček a samozřejmě producent a muzikant Petr Fider. Přítomen byl i Kyklop ze skupiny Maxíci, který měl v ten den narozeniny.

Klára Kolomazníková měla kromě toho skvělý nápad, uspořáda v rámci křtu tombolu s vtipnými cenami. Její vítěžek šel na pomoc rodiny malého pětiletého Hynka, který se před lety topil v bazénu a dnes je pohybově postižen. Měsíční rehabilitace proto, aby se mohl alespoň z většiny vrátit do běžného života, přijde na 60 tisíc korun.

„Chtěla jsem nejenom slavit novou desku, ale i pomoct. A vybrala jsem si Hynečka, který je úžasný a jeho rodina je skvělá. A obdivuji jak to vše zvládají a jejich sílu a úsilí. Jsem moc ráda, že se podařily vybrat peníze, alespoň na část té rehabilitace, podotkla zpěvačka.
IMG_8786Během hodinky se tak u maminky Hynečka sešlo skoro 6,5 tisíc korun. „Já za to moc a moc děkuji. Vůbec jsem to nečekala a velmi si toho vážíme celý rodina. Jste moc hodní a Klárce přeji, aby se její CD líbilo, prodávalo a poslouchalo, a aby na něj rádi všichni i tančili,” podotkla maminka chlapečka.

Kmotři křtu popřáli CLAAŘE a desce Nebe spí hlavně hodně úspěchů, štěstí, zdraví, lásky a co největší prodej. A Petr Martinák dokonce popřál hned hlasy tří osobností – Vlasty Buriana, Miloše Zemana a Karla Gotta. Tím všechny přítomné výborně pobavil.

CLAARA, tedy Klára Kolomazníková běžně vystupuje na mnoha akcích a chystá i další projekty. „Těším se na jaro, léto i předvánoční čas, kdy se budu s fanoušky a posluchači potkávat na různých místech. To je pro mě největší odměna,” dodala jinak taky maminka malé Valinky s jejíž výchovou pomáhají Klářini rodiče.

Hudba i text Peter Fider
Foto : LUCY photo,P.Brodecký, Red :René Kekely,J.Hauer

Uložit

Facebook komentáře

Sdílejte články