Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůNovinky Pražského ZpravodajeK 10. narozeninám Dracovi popřál herec Miroslav Táborský

K 10. narozeninám Dracovi popřál herec Miroslav Táborský

K 10. narozeninám Dracovi popřál herec Miroslav Táborský

Samci hrabáče kapského Dracovi bylo v pondělí 14. ledna přesně deset let. Narozeninová oslava za účasti herce Miroslava Táborského proběhla v Africkém domě v sobotu od 14.00 v rámci programu „Ohřejte se v zoo“.

 Program v Africkém domě začal v sobotu 12. ledna v 10 hodin dopoledne a byl tentokrát tematicky zaměřen na hrabáče kapské. Návštěvníky čekalo komentované krmení i řada doprovodných aktivit. Ve 14 hodin potom speciální host – herec Miroslav Táborský – popřál Dracovi k 10. narozeninám a došlo i na předání pečlivě připraveného dárku, který chovatelé vymysleli společně se specialistkou na pohodu zvířat a enrichment.

Speciální program „Ohřejte se v zoo“, který se bude prolínat všemi zimními měsíci, probíhá v lednu v Africkém domě, v únoru se přesune do Pavilonu goril a v březnu potom do Indonéské džungle. Setkání se konají každou sobotu od 10.00 a v daném pavilonu je vždy umístěn edukační stánek, kde se zájemci dozvědí zajímavosti o zvířecích obyvatelích daných expozic. Připraveny jsou také hry pro děti a vše pokaždé vyvrcholí ve 14 hodin připraveným překvapením; např. setkáním s chovatelem či s hostem, vyhlášením soutěže či předáním zajímavého dárku.

Facebook komentáře

Sdílejte články