Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Muže Novinky Pražského Zpravodaje Životní styl

Intimní zpověď krále rozkoší

ZR6L2683

Daniel Nekonečný je populární český zpěvák, hudebník a herec známý svou extravagancí a věčně dobrou náladou. Jeho vystoupení jsou vždy plné energie. Daniel je originál každým coulem. Jeho zpěv doprovází na vystoupeních prskavky, laserová show, tanečnice nejrůznějších barev a magická kouzla, která by záviděl i David Copperfield. Energii vysílá na všechny strany. Jeho show rozpálí uvnitř diváků oheň, že jsou všichni šťastni tak, jako kdyby požili antidepresiva a zdědili miliardy po strýčkovi z Kalifornie.

“Na svět jsme přišli z rozkoše svých rodičů a v rozkoši bychom měli žít i nadále,”
říká Daniel Nekonečný.

DSC01735Kde berete energii, kterou rozdáváte dál?

Z nekonečných pramenů léčivé energie, z nichž jsem zrozen. A samozřejmě z přírodních záběrů naší videoprojekce, obrazových masáží a videoklipů na YouTube, které jsou zaručenou pokladnici a rychlým osvěžením občerstvujících energií.

Znáte nějaký recept, jak vzrušit jakoukoli ženu?

Každá žena je originál. Každá má citlivější jiné erotogenní zóny. Takže pro každou je jiná intimní rozkoš nejlepší. Chlap musí jako velmistr klavírista rozeznít správný akord a rukou odhalit nejcitlivější místa na ženském těle (nejen vytáhnout svůj kord).


4DSC05468

Jak se chová Král rozkoší při sexu? Na pódiu skáčete jako lev a ve vašich klipech se mazlíte s tygry, jaguáry, krokodýly, lvy a pumami. Chováte se v ložnici jako vášnivá šelma?

Tak jako se bůh Zeus snášel ke svým milenkám v podobě orla a býka, tak i já jsem schopen se na přání ženy okamžitě proměnit v jaguára. Každému chlapovi žena někdy říká “Ty zvíře, ty moje šelmo,” a i naopak on jí. Takže vivat království divočiny! Užívejme si, dokud jsme živí.

Splníte ženám v ložnici všechna jejich přání?
Jsem schopen vášnivé, divoké fantazie, při kterých by se i Kamasutra stydlivě panensky začervenala.
Splním absolutně vše, aby žena byla dokonale šťastná.

4DSC05613

Dane,chodíte do fitka?
Jak pečujete o svou kondici

Král rozkoše se přeci musí udržovat.
Do fitka ani posilovat nechodím, fitko mám na pódiu, protože by to bylo, jako by horník chodil ve volném čase fárat. Ale celé mé tělo i hlasivky jsou mými hudebními nástroji a musím o ně pečovat jako o Stradivárky. Nechávám po svém těle komíhat hbité prsty těch nejlepších masérek z celého světa, které mé tělo spolu s regeneračními procedurami zregenerují natolik, že pak mohu rozzářit oblohu komukoliv a kdekoliv v plné síle a záři.

4DSC03346
Šlo Vám někdy o život? Nemyslím při sexu.

Ano. Třeba ve válce na Srí Lance okolo mne na Nový rok nebouchaly jen rachejtle, ale i bomby od Tamilských tygrů. Jelikož tančím hrobařovi na lopatě každou chvíli, ať už mi v pralese dýchá jaguár za krkem, nebo mi v Karibiku drží mafián bouchačku pod krkem, nebezpečné bouračky, plaváni mezi žraloky, mazlení se s krokodýly atd., tak si raději pro jistotu vychutnávám každý den, jako kdyby byl můj poslední… Řeka Styx je moji oblíbenou známou riviérou a převozník Charon už mě mnohokrát poslal zpět na svět tančit a pět. Můj čas prý ještě nevypršel, moje posláni a světelná mise ještě nekončí.

Uložit

Uložit

Related posts

Kdepak Komenský, Špaček je učitelem národů

Jaroslav Hauer

Skupina Boney M vyprodala Malou sportovní halu

Jaroslav Hauer

Skupina MEDICON otevře v Holešovicích moderní polikliniku

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady