Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Novinky Pražského Zpravodaje

Inaugurace Donalda Trumpa v České republice.

DSC_7815.JPGu

Den před inaugurací 45. prezidenta Spojených států amerických Donalda Trumpa proběhlo slavnostní uvedení amerického prezidenta do úřadu v Praze. Sice nepřijel prezident sám, ale jeho dokonalý dvojník z vosku. V Muséé Grévin, kde bude mít socha své místo po boku světových politiků jako je Angela Merkelová, odhalila veřejnosti nový přírůstek do sbírky marketingová ředitelka muzea Daniela Pedret společně s rozhlasovým moderátorem Vasilem Fridrichem, zpěvákem a hercem Josefem Vágnerem, zpěvačkou Leonou Gyöngyösi, malířkou Michaelou Žemličkovou, stylistou Kájou Pavlíčkem a zástupci americké ambasády.

Zpěvák Josef Vágner nám prozradil, že má něco tak trochu společného s Trumpem, ale ne jako s prezidentem , ale se psem, kterého dal před lety svému otci a ten má jméno Trump.

Stylista Kája Pavlíček řekl:

“Jako je skvěle sladěný, vypadá dobře. Má červenou kravatu, kterých nejsem zrovna příznivcem, ale budiž,k němu to tak nějak patří.”

DSC_7834.JPGuDaniela Pedret nám prozradila , že Trump je nejrychleji vyrobenou postavou pro muzeum . Za pouhé dva měsíce pařížské ateliéry upravily sochu do konečné podoby. Samozřejmě se čekalo na výsledky voleb a v přípravách se počítalo s objemy variantami vítěze amerických voleb.
Socha vážící 20 kg byla do Prahy transportována zvláštním kamionem z Paříže a byla vyrobena ve třech exemplářích.
DSC_7817.JPGu DSC_7822.JPGu

Podobné příspěvky

Putovní výstava Má vlast cestami proměn

Jaroslav Hauer

Společné atributy úspěšných podnikatelek

Šebík

Občan Honza: V hlavě mám 10 000 let starou jógu

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady