Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz

Hledá se nový Muž roku 2017 !

O finále se ucházejí i synové známých tváří!

PAV_8522Proběhl první casting v CAST ME, kam zavítal syn zpěváka Stanislava Hložka a také syn Luďka Soboty. Oba se dobře znají a bydlí v jedné ulici. Matyáš Hložek se věnuje hokeji a u toho studuje. Porotu okouzlil i zpěvem Holky z naší školky. “Rozhodně nechci být zpěvákem, zpívám si jen ve sprše” dodal Matyáš Hložek, kterého od zpěvu odrazoval i jeho táta. Spolu s Ladislavem Sobotou, který je tenisový trenér se uchází o finále Muže roku. S Matyášem chodili do stejné základní školy a ani jeden z nich nevěděl o tom, že se hlásí ten druhý.
Na casting přišla Eva Perkausová. “Muž by měl mít charisma, chytrý, šarmantní a okouzlující, rozhodně pár kluků mě zaujalo” dodala moderátorka Top Staru Eva Perkausová, která klukům pokládala všetečné otázky. Další porotce loňský vítěz Josef Kůrka měl velmi přísná kritéria. “V loňském roce se mnou také nikdo nemazal, pokládali mi všichni všetečné otázky, jsem rád, že si to mohu nyní užít v roli porotce” dodal Pepa, který na mezinárodní soutěži Mister International se dodal do TOP 16.
Každý z porotců i hostů si našel své želízko do finále. “Další casting bude 8. dubna v CAST ME, pánové museli umět reagovat i na neobvyklé situace, jako tanec, zpěv či sportovní dovednosti a Letak2skvěle si s tím poradili” dodal ředitel soutěže David Novotný, který je spokojen s prvním castingem a pánové se mohou hlásit na stránkách www.muzroku.cz a to až do 7. dubna.
Letošní finálový večer bude 25. srpna a vítězové poletí reprezentovat Českou
republiku na mezinárodní soutěže.

PAV_8647  PAV_8633

Facebook komentáře

Sdílejte články

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com