Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůKulturaHudbaHejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou

Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou

Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou

mach Už po desáté známá cvičitelka Hanka Kynychová roztančila děti z dětských domovů prostřednictvím finálové taneční show „Hejbejte se a zpívejte!“
Děti z dětských domovů předvedly jedinečné taneční výkony a podpořit je přišlo spoustu známých osobností ze světa českého a slovenského showbyznysu.
Z Brna přijela Ilona Csáková, ze Slovenska Celeste Buckingham a zazpívat dětem přišla i  Bára Basiková,  Martin Šafařík, Honza Kříž, Linda Finková Leona Gyöngyösi, Heidi Janků, Kate Matl, Petr Kutheil, Marek Dědík, Marta Jandová, Tokhi, Natálie Grossová, Radim Schwab, Jaro Smejkal, Inna Puhajková, Lucie Benešová, Danne Ella (dříve Dannie), a další včetně vybraných youtouberů (Ati, Fatty Pilow,…). Zatančil Filip Jankovič se svou skupinou a  Marek Dědík ze StarDance.

kynDále rozdat ceny i do poroty přišli: skladatel Zdeněk Barták, herečka Hana Gregorová, Libor Bouček, Ondřej Sokol, Kateřina Neumannová, Klára Doležalová, Jana Adamcová, Patricie Solaříková, Vanda Hybnerová, Martin Dejdar, Adéla Gondíková, Kristýna Janáčková, Karel Voříšek, Lucie Benešová.

Prioritou Nadačního fondu Hanky Kynychové jsou pozitivní emoce a zážitky, které chce fond vnést do životů dětí bez rodin. Odměnou pro děti bude potlesk, medaile a mnoho zážitků a zkušeností.Choreografii pro děti v letošním roce připravili Hanka Kynychová, Filip Jankovič, Marek Dědík (StarDance) a Radek Fišer. O hudební nastudování kategorie Muzikál se starala Petra Doležalová a Jan Hönig.

Všichni účinkující šli do akce s motem: Nezapomenout, že pomáhat je normální.

Uložit

Facebook komentáře

Sdílejte články