Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Novinky Pražského Zpravodaje

Hanička „Písnička“ v Lucerně slavila i plakala.

Velkolepým koncertem  oslavila  v pražské Lucerně Hana Zagorová své 70. narozeniny. Zpěvačka koncertem slavila narozeniny vůbec poprvé za svoji celou pěveckou kariéru. Vedle známých a osvědčených hitů Hanička zazpívala také písničky ze svého nového alba „O lásce“, které pokřtila se svými hosty a vydavateli. Překvapením bylo také předání vinylového alba. Křtilo se samozřejmě šampíčkem.
DSC02891.JPGu DSC04896.JPGu DSC02762.JPGu
Na pódiu v Lucerně se to hvězdnými hosty jen hemžilo. Pro Hanu Zagorovou zazpíval Michal Hrůza, Karel Vágner, Petr Rezek, Stanislav Hložek, Petr Kotvald a nakonec i překvapení večera, Karel Gott. Ten Haničce zazpíval „Jdi za štěstím“, „Má první láska se dnes vdává“ a neodpustil si na pódiu i své vtipné komentáře.
V přání k narozeninám řekl Haničce: „Vítej v exklusivním klubu – klubu 70“.

„Děkuji za každý rok, měsíc, den, minutu, vteřinu, kterou jsi mi věnovala. Mám tě moc rád“, vyznal svou lásku své ženě i Štefan Margita prostřednictvím videopozdravu z Chicaga. Upřímnost a vyznání lásky zpěvačku rozplakal.

DSC03750.JPGu  DSC03938.JPGu DSC03765.JPGu
Velký sál Lucerny doslova a do písmene praskal ve švech.

Pódium zaplnila spousta květin i dárků od fanoušků a vzduchem létaly červené balonky ve tvaru srdíček. Je vidět, že pro Haničku je věk jenom číslo  a sedmdesátka nic neznamená. Naše stálice populární hudby má  pro své fanoušky ještě schované nejedno překvapení…

Podobné příspěvky

Gayman Česko Slovenska 2016 je ze Slovenska

Jaroslav Hauer

Motokárový talent odletěl do Dubaje

Jaroslav Hauer

Michal Prokop 21. prosince v pražském Foru Karlín.

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady