Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůKulturaHudbaFestival “Spectaculare” nabídne tucet koncertů

Festival “Spectaculare” nabídne tucet koncertů

Festival “Spectaculare” nabídne tucet koncertů

mal_2_web_eventČtvrtý ročník festivalu současné světové elektronické, ambientní a experimentální jazzové hudby Spectaculare se na různých místech v Praze uskuteční od 20. ledna do 20. února. Dvanáct koncertů ve spojení s projekcemi a vizuálním uměním nabídnou například v Planetáriu Praha, Paláci Akropolis, Cross Clubu nebo v divadle Ponec.
Kromě hudby festival nabídne také další žánry – společné tanečně-hudební představení Spitfire Company a Orchestru Berg v divadle Ponec, “noisový epos” GundR souboru Wariot Ideal v divadle Alfred ve dvoře, projekce hudebních filmů v Biu Oko a kině Světozor nebo výstavy interaktivních objektů v The Chemistry Gallery a na Akademii výtvarných umění. Festival Spectacular navazuje na koncertní série Music Infinity nabízející už několik let muziku na okraji hudebního spektra.

div-male_web_eventK hlavním lákadlům festivalu patří například norská legenda ambientu Biosphere s novým programem v Planetáriu Praha, britský “techno romantik” Nathan Fake, německý producent Christian Löffler, drážďanský skladatel a producent Sven Helbig s desetičlenným sborem či norský trumpetista Arve Henriksen společně s rakouským elektronickým vizionářem Fennesz.
DjRUM160425-1240x710_web_event     Sven_Helbig2_web_program
Program festivalu : http://www.spycross.cz/l/festival-spectaculare-jiz-poctvrte-zpestri-zimni-prahu-laka-na-biosphere-i-christiana-lofflera/

Facebook komentáře

Sdílejte články