Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůNovinky Pražského ZpravodajeEwa Farna oslavila 10 let kariéry ve velkém stylu

Ewa Farna oslavila 10 let kariéry ve velkém stylu

Ewa Farna oslavila 10 let kariéry ve velkém stylu

Páteční večer přilákal do Karlína masu fanoušků Ewy Farne. Vyprodané Forum Karlín vítalo zpěvačku něco málo po osmé hodině. Na pódiu se vystřídali hosti, tanečníci, hudebníci a nechyběla ani výměna kostýmů

Ewa Farna se již před časem nechala slyšet, že se na koncert, který oslaví její výročí na scéně, velmi těší a nebála se ho vzít do své produkce. V modrém kostýmku a s písní Měls mě vůbec rád začala talentovaná zpěvačka svou show. Následovaly další starší hity, mezi které patřila písnička Ticho či Zapadlej krám a nezapomnělo se na hit z dávného seriálu Ošklivka Katka. Také byl čas na prvního hosta koncertu – Majka Spirita, s kterým se Ewa setkala poprvé, ač spolu mají píseň Generace Y.
Foto: Petr Horník, Právo

Spád koncertu vzala coverová pasáž, kde sice Ewa předvedla, že její hlas patří mezi jeden z nejlepších na české scéně, ale pomalých songů bylo až moc. Skyfall a Hello od Adele, stejně tak jako píseň I Will Always Love You od Whitney Houston ještě sklidily bouřlivý potlesk. Ovšem zde měla pomalá část skončit, aby se publikum nenudilo. To muselo “probudit” až píseň Boky jako skříň s dalším hostem večera – autorkou textu k této písni – Patricií. K písni Toxique Girls přizvala Farna na stage Kláru Vytiskovou a překvapením večera byl při přídavku host Tomáš Klus, s nímž si česko-polská zpěvačka střihla píseň Nezapomínej. Celý koncert Ewa ukončila polskou písní Tam gdzie Ty.
Foto: Jaroslav Noska

Show měla přesně to, co by měla mít. Konfety, spousta reflektorů, tanečníci, akrobatka, kostýmy..To vše bylo ve Foru k vidění. Ač se koncert vydařil a fanoušci mohli spokojeně po více než dvou hodinách prostory klubu opustit, nebylo úplně zřejmé, že tento styl vystoupení Ewě svědčí. Avšak jako oslava a párty to bylo vydařené.


Foto: Jaroslav Noska, Petr Horník, Lucie Levá

Facebook komentáře

Sdílejte články