Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Novinky Pražského Zpravodaje Pozvánky na akce

Enrique Iglesias vystoupí poprvé v Praze

Enrique Iglesias, jemuž je již neuvěřitelných 41 let a který téměř nestárne vystoupí již v prosinci v pražské Tipsport aréně. Jedná se o historicky první vystoupení v České republice. Vystoupí v rámci turné Sex and Love!

Španělský zpěvák, který se proslavil po celém světě a na kontě má již více než 160 milionu prodaných desek se narodil slavnému zpěvákovi Juliu Iglesiasovi a modelce Isabele Preyslerové. Fakt, že písně nemusí být jen v angličtině, aby posluchače zaujaly, dokázal právě Enrique. Se španělskými songy nejprve zaujal latinský svět, ale posléze zaujal  i fanoušky po celém světe. Teď je jedním z nejslavnějších španělských zpěváků a zpěváků vůbec. Postupně nazpíval svá alba ve španělštině, angličtině, portugalštině i italštině. Jeho oblíbenost dokazuje i počet shlédnutí na portále youtube.com. Jeho píseň Bailando má ve španělské verzi neuvěřitelných 1 619 600 816 zhlédnutí.

Letos se fanoušci konečně dočkali a svého idola spatří již 18. prosince 2016. Lístky jsou k dispozici ZDE
A fanynky, pro které je Enrique Iglesias modlou by neměly zapomenout, že si šarmantní zpěvák často vybere někoho z publika, aby si s nim nějaký ten hit zazpíval 🙂

Podobné příspěvky

Jágr, Plekanec, Koukalová a další vymění sport…

Šebík

Národní muzeum po 132 letech poprvé restauruje kostru plejtváka myšoka

Jaroslav Hauer

Místo Menzelové ČIVAVA?

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady