Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůNovinky Pražského ZpravodajeEnrique Iglesias vystoupí poprvé v Praze

Enrique Iglesias vystoupí poprvé v Praze

Enrique Iglesias vystoupí poprvé v Praze

Enrique Iglesias, jemuž je již neuvěřitelných 41 let a který téměř nestárne vystoupí již v prosinci v pražské Tipsport aréně. Jedná se o historicky první vystoupení v České republice. Vystoupí v rámci turné Sex and Love!

Španělský zpěvák, který se proslavil po celém světě a na kontě má již více než 160 milionu prodaných desek se narodil slavnému zpěvákovi Juliu Iglesiasovi a modelce Isabele Preyslerové. Fakt, že písně nemusí být jen v angličtině, aby posluchače zaujaly, dokázal právě Enrique. Se španělskými songy nejprve zaujal latinský svět, ale posléze zaujal  i fanoušky po celém světe. Teď je jedním z nejslavnějších španělských zpěváků a zpěváků vůbec. Postupně nazpíval svá alba ve španělštině, angličtině, portugalštině i italštině. Jeho oblíbenost dokazuje i počet shlédnutí na portále youtube.com. Jeho píseň Bailando má ve španělské verzi neuvěřitelných 1 619 600 816 zhlédnutí.

Letos se fanoušci konečně dočkali a svého idola spatří již 18. prosince 2016. Lístky jsou k dispozici ZDE
A fanynky, pro které je Enrique Iglesias modlou by neměly zapomenout, že si šarmantní zpěvák často vybere někoho z publika, aby si s nim nějaký ten hit zazpíval 🙂

Facebook komentáře

Sdílejte články