Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůUdálostiBusinessCentrum Stromovka na Letné slavnostně otevřelo

Centrum Stromovka na Letné slavnostně otevřelo

Centrum Stromovka na Letné slavnostně otevřelo

Pražské Centrum Stromovka se slavnostně otevřelo pro veřejnost

Dne 21. listopadu se uskutečnilo dlouho očekávané otevření nového nákupního, volnočasového a administrativního Centra Stromovka. Slavnostního otevření a přestřižení pásky se chopili zástupci managementu Centra Stromovka.

vedeni Stromovka„Jsem rád, že jsme se po více než 10 letech příprav, zařizování, radostí i strastí konečně dostali k tomuto slavnostnímu bodu,“ pronesl v proslovu Rostislav Novák, ředitel společnosti Lordship, která Centrum Stromovka vlastní. „Děkujeme všem, kteří se na přípravě tohoto projektu podíleli,“ podotknul.

Vizí nákupního a volnočasového komplexu je stát se komunitním centrem pro obyvatele Prahy 7 a okolí. Nabízí proto téměř veškerou občanskou vybavenost a vše, co místní potřebují, na jednom místě. „Naším cílem je, aby se zde návštěvníci necítili jako v běžném nákupním centru, ale jako v moderním a příjemném místě pro setkávání se sousedy a přáteli,“ řekl majitel společnosti Lordship Jonathan Jackson.

centrum stromovkaNa přibližně 21 000 m2 celkové rozlohy Centra Stromovka je pro návštěvníky k dispozici 15 700 m2 obchodních prostor s více než 90 obchody, službami a podniky. Mezi nejžádanější prodejny patří Lidl, který zde občanům Letné doposud chyběl. Na své si díky pestré gastronomické nabídce v pop-up zóně PARKet přijdou také milovníci dobrého jídla a pití. Pro rodiny s dětmi je připraven dětský koutek. Celých 5 600 m2 třetího a čtvrtého patra bude věnováno kancelářským prostorám.

Centrum Stromovka je nákupní, volnočasové a kancelářské centrum na Praze 7. Na celkové pronajímatelné ploše přes 21 000 m2 se rozkládá více než 90 obchodů a služeb včetně supermarketu Lidl, posilovny, dětského koutku a dvou podlaží kancelářských prostor. Správcem polyfunkčního komplexu je společnost Cushman & Wakefield, vlastníkem pak společnost Lordship, která se již 30 let zabývá developmentem a výstavbou komerčních a residenčních projektů, převážně ve střední Evropě. Svou činnost Centrum Stromovka zahájilo 21. listopadu 2019.

TZ/Markéta Faltysová

Facebook komentáře

Sdílejte články