Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůKulturaCelebrity a krásné šperky

Celebrity a krásné šperky

Celebrity a krásné šperky

DSC_5201.JPGuPřední česká šperkařská firma JK Jitka Kudláčková Jewels představila novou reklamní kampaň. Tvářemi kampaně Česká krása se stala cvičitelka Hanka Kynychová a modelka a moderátorka Gabriela Kratochvílová Lašková.

Na novou kampaň, která vznikala před objektivem fotografky Lenky Hatašové, se přišla podívat celá řada známých dam. Miluše Bittnerová a Linda Finková dokonce šperky JK Jitka Kudláčková vlastní. “Když měla Jitka Kudláčková ještě obchod na Vinohradech, manžel mi je kupoval ke různým výročním, Vánocům a podobně. Takže Jitka Kudláčková je mi velmi známá a blízká, protože její tvorbu mám opravdu ráda,” vysvětlila Linda Finková a ukazovala svoje náušnice a prstýnky. Moderátorka a herečka Miluše Bittnerová pokukovala po krásných prstýncích a nechala se slyšet, že bude k Jitce Kudláčkové muset poslat Ježíška. “Ale jak se v tom to dítě nebohé vyzná, to nevím, asi mu budu muset poradit,” povzdechla si se smíchem vnadná Bittnerová.

kláraModerátorka Klára Doležalová dorazila v doprovodu svého manžela. Ani jí nejsou šperky JK Jitka Kudláčková cizí. Ve zpravodajství TV Prima můžeme na moderátorkách některé krásné kusy vidět.
Lucie Zedníčková a Bára Šporclová Kodetová dorazily v doprovodu svých dcer. Andrea Kalivodová se společenským akcím nevyhýbá ani v požehnaném stavu a moc jí to sluší. Jana Adamcová se svěřila, že šperky nosí velmi nárazově: “Mám taková období, kdy šperky nenosím a kdy je naopak nosím, tak beru pozvání na tuto akci jako znamení a nějaké nové si u Jitky Kudláčkové pořídím a zahájím svoje období se šperky.” Smála se známá moderátorka a manželka režiséra Jiřího Adamce. Krásný příběh pojí herečku Vlastinu Svátkovou a JK Jitka Kudláčková Jewels. Herečka známá z filmu Gangster Ka si vysnila, že na svém snubním prstenu bude mít otisk borovice. Její manžel tak oslovoval různá šperkařství, až v JK Jitka Kudláčková mu vyšli vstříc a herečka se tak mohla v klidu vdát a pyšní se skvostným snubním prstenem.

DSC_5100.JPGu finkova DSC03306.JPGu

Uložit

Uložit

Facebook komentáře

Sdílejte články