Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůNovinky Pražského ZpravodajeAž do 3. června hostí festival Prague Fringe Malostranská beseda

Až do 3. června hostí festival Prague Fringe Malostranská beseda

Až do 3. června hostí festival Prague Fringe Malostranská beseda

Prague Fringe festival je již několik dní v plném proudu. Největší anglicky mluvící festival divadla v ČR můžete navštívit také v pražské Malostranské besedě a užívat si různorodost jeho letošního programu. Do konce května stihnete například Australian Shakespeare Company a jejich Večer tříkrálový nově, skotskou komedii Muži s kokosy či představení pro děti What If…

„Prague Fringe festival je jedinečnou akcí, která kombinuje oblasti divadla, komedie, hudby, tance i mluveného slova. V průběhu devíti dní si můžete užít pestrý program v několika divadlech na Malé Straně a stejně jako v loňském roce je Malostranská beseda jeho součástí. Jednotlivá představení běží v odpoledních hodinách i večer, záleží tedy jen na vašem volném čase a chuti strávit dny se zajímavými soubory ze zahraničí,“ říká šéf produkce Malostranské besedy David Pešek Dvořák.

Letošní ročník Prague Fringe se více než v ostatních letech věnuje sociálním a politickým tématům. Program tak nabízí představení, která se soustředí na nestabilní mezinárodní situaci posledních let. Jde například o inscenace Protest, Hess, Domestic, Age of Consequence, Angel, Bang, Immigrant Diaries Paradise Beneath Her Feet, No More Miss America, které se všechny zabývají stavem současné společnosti.

„Konkrétně v Malostranské besedě můžete zajít na produkce jako Loud Poets ze Skotska, Grassshopper Chorus ze Spojených států, australské Thejomarsh a Australian Shakespeare Company, švédské Teater Sláva či Sajeela Kershi z Anglie. Kompletní program a více informací naleznete na našich webových stránkách a stránkách Fringe festivalu,“ dodává David Pešek Dvořák.

 

Facebook komentáře

Sdílejte články