Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Novinky Pražského Zpravodaje

Andrea Bezděková odlétá na Miss Universe

Ve finálových šatech září jako bohyně!

 

Česká Miss 2016 Andrea Bezděková ve středu 11. ledna odlétá reprezentovat Českou republiku na nejprestižnější soutěž krásy Miss Universe.  Na exotických Filipínách ji společně s dalšími půvabnými dívkami z celého světa čeká nabitý program, který vyvrcholí 29. ledna finálovým večerem Miss Universe, kdy bude zvolena nová královna krásy. „Těším se, ale zároveň ve mně celá soutěž budí obrovský respekt,“ přiznává Bezděková.

Česká Miss se na cestu do dějiště Miss Universe vydává vybavena nejen odhodláním uspět, ale také objemnými zavazadly s pečlivě složenou garderobou.  Exkluzivní róby na finálový večer pro Andreu vytvořila návrhářka Tereza Sabáčková. „Předností České Miss Andrey Bezděkové je bohatá škála výrazů, je to žena mnoha tváří. A proto i typy šatů mají různou atmosféru a zdůrazňují různý temperament,” říká návrhářka a představuje první šaty v pudrových odstínech, stvořené pro éterickou a něžnou Andreu. „Oproti tomu druhé šaty odhalují její energickou, vášnivou povahu. Vysoký rozparek dává vyniknout štíhlým nohám, sukně z rudě červeného hedvábí při chůzi tančí jako plameny ohně, ve kterém Andrea září jako bohyně.” Sama Andrea je z modelů z dílny Terezy Sabáčkové nadšená: „V šatech se cítím neskutečně dobře. Dodávají mi sílu a sebevědomí.“

Kromě večerních šatů vynese Česká Miss 2016 národní kostým, jehož autorkou je Marie Stará, národní dar a šperky vyrobené společností Lucy Diamonds. Národní kostým nejen podtrhuje Andrein půvab, ale navíc má výrazný charitativní podtext. Výtěžek z prodeje originálních šatů bude věnován speciální škole v Poděbradech, kterou navštěvují děti s různými stupni mentálního postižení.  Právě žáci této školy totiž vytvořili květiny zdobící sukni národního kostýmu. „Zajímavostí je, že květiny se skládají z malých barevných nitěných knoflíčků. Technika jejich výroby se v České republice, jako jediné zemi na světě, předává z generace na generaci,” upřesňuje Marie Stará.  Pomyslnou korunku krásy tvoří ručně vázaný květinový věnec odkazující ke slovanským kořenům.

Related posts

V pražské ZOO se rozsvítil vánoční strom a mládě pandy se jmenuje Flin

Afri

Zpěvák Daniel Hůlka ukázal dceru. Na první fotce rodinka září štěstím!

Jaroslav Hauer

Scifi muzikál „Ray Bradbury´S 2116“ bude mít světovou premiéru již zítra v divadle Semafor

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady