Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Životní styl Muže Zdraví Ženy

Rozhovor s Michalem Brozmanem Cesta k uzdravení

Michal Brozman

Michala Brozmana jsem potkala na Astrovíkendu v Brně a koupila si jeho poslední knihu Každý jsme princezna DIANA. Poté jsme se domluvili na rozhovoru.

Kvalitni ZIVOT obalka casopisuSetkáváme se v kavárně v Praze na domluvené interview, je právě 4. 2. 2020. Michal říká, že dnes začal nový čínský rok. Já oponuji, že už před týdnem 25. 1., a Michal odpovídá, že prý energeticky došel až po týdnu k nám a že ho ten den on dost vnímá.  Já si dělala legraci, že to k nám jde nějak pomalu z Číny. (Ted v polovině března, kdy čtu tento rozhovor, je u nás stav nouze, následně karanténa kvůli koronaviru a další opatření přibývají, doplňuji tuto poznámku.  Michal vnímal správně, ale ani on tehdy nevěděl, co všechno k nám z té Číny s energií kovové KRYSY dorazilo!)

Aktuálně zařazeno těsně před tiskem:

K novému viru vyjádření od Michala Brozmana

Jak bydlím v přírodě, tak jsem se byl projít a sledoval ty popadané stromy. Pamatujete před nedávnem ty vichřice, jak vytrhávají naše „plíce“ planety Země? To bylo varování před tím, než budou vytrhávány naše plíce v těle. Jakou část těla napadá tento nový vir?

Plíce, dýchací cesty. Planeta se nemůže nadechnout. My se nemůžeme nadechnout. Vše je v synchronicitě. Před tím ještě spálené lesy v Austrálii.

Jako když oheň z kouřících komínu továren a cigaret lidí vypaluje do lesů díru. Tedy do našich plic.

Takže dostáváme dvě varování a teď třetí je už v nás. My totiž dýcháme doma „toxické“ vztahy. Kolik je nevěr a lží.

Kolik dětí takto vzniklo a vzniká. Ony pak své životy „neudýchají“ protože nejsou z lásky. Vztahy jsou bez lásky držené kvůli hypotékám, všem těm věcem.

Umělá jídla, kterých se příroda, Slunce a ani lidská ruka nedotkla.

Umělá prsa. Do teď to bylo v pořádku, každý si pro to našel obhajobu. Pro lepší pocit prý. Umělé kde co.

Představte si třeba delfína, jak si dělá umělou větší ploutev, aby udělal na druhého dojem. Aby se lépe cítil.

K smíchu, že? Nebo že by si kousek oceánu ještě více „namodřil“ aby byl „cool”

Ale lidi toto dělají, aby druhé doslova ve svých plánech mohli „za~jmout“. My lidi jsme psycho.

Tak věříme všem svým lžím o vrcholu řetězce, že jsem nad vrcholem propasti.

Ať je „vir“ skutečný nebo biologická zbraň, ale vše vyprodukovala lidská mysl postavena ne egu, strachu, manipulaci druhými.

Produkce, produkce, produkce. Plnění plánů, kvót, norem. Každý se nad sebou musí zamyslet.

Rozhovor

Jak byste se sám charakterizoval? Já jsem si přečetla na Vašem webu, že Vás charakterizuje slovo LASKAVOST.

Já bych řekl třeba jako transformátor, já mluvím za Vesmír, tak bych se charakterizoval. A také bych se charakterizoval jinak než loňský rok. To se mi staly dvě události, ta druhá byla, že jsem se vzbudil a díval jsem se na své tělo, jako bych tam byl poprvé v životě. Já říkám oni si mě připravují, abych mluvil za ně – do lidské řeči.

Kdo je to oni?

Je to vědomí, je to energie, je to matrix a my si myslíme, že je to vědomí? Kdo může říct, co to je?  Jako když je miminko v bříšku maminky, taky neví, kde je a může se jen domnívat, kde je. A vidí to až potom zvenku. Ani si netroufám říct, co to může být.

Tak možná jednodušší otázka. Něco o Vaší práci?

Úsměv

Dokážu diagnostikovat ještě nevzniklá fyzické onemocnění z data narození. Jsme naučeni říkat tomu datum narození, ale za mě je to vlnová délka, světlo, zvuk. To světlo, které skrze nás prochází, my se podle toho charakteristicky chováme. Takže z toho lze v číselných kombinacích vyčíst, jak se člověk bude chovat v určitých situacích a to se napojuje na psychosomatiku a potom vlastně vyjíždí to, co už známe, že má někdo třeba onkologické problémy, trpí depresí nebo má problémy v gynekologické oblasti. Náplň mé práce je dávat lidem ČAS. Čas pro ZMĚNU. Někdy mi lidé říkají, já to nechci vědět. Ale až se to dozvědí, tak je to náročnější.  Nemoc většinou bývá DAREM pro toho dotyčného.

— další úryvek—

A poslední je kniha, která neměla nikdy vyjít.

Proč?

Měl jsem strach, poslední příběh v knize je rozbor britské královské rodiny, proč došlo k nevěře (Diana), tak jsem se bál o život, a pak byl ještě finanční důvod.  Jsem sám vydavatel, nemůžu si platit pozice v knihkupectví, čtenář běžně neví, jak to funguje.  Ale hlavní důvod byl, že jsem si myslel, že ta kniha není dostatečně dobrá, což byl vlastně paradox. Tuto knihu jsem psal pro radost. Dal jsem výzvu na sociální sítě, kdo chce být v knize, ať pošle data narození a lidi posílali. A já jsem si doma psal. Na jednom kurzu, který měl být vlastně poslední, se sešlo 7 žen, což není náhoda, a já jim říkal o této knize, kterou mám v počítači, o čem je, ale že ji nevydám.  A byla tam jedna dáma, ve znamení ryby, která má dar vidět duše. A ona říká, no ale on sem někdo přišel. A to byla velká síla. Říká, je to DIANA a vzkazuje ti, že se nemáš bát a máš tu knihu vydat, aby pravda vyšla najevo. A v tu chvíli to byl neuvěřitelný stav, lidi mluvili, ale všechno bylo jakoby ve vakuu. Bylo to přesně před rokem. Kniha se jmenuje KAŽDÝ JSME PRINCEZNA DIANA Skutečné příběhy nemocí z data narození. Po vydání této knihy to začalo lidi zajímat.

— další úryvek—

V rámci epigeneticky to můžete posilovat, nebo co chcete. Třeba prostřednictvím barvy oblečení. Na to máme senzory na kůži, kterým říkáme chlupy..-) Muži se teď někdy stávají citlivější, protože se neholí, když se žena celá depiluje, ztrácí kontakt. Ženy se oblékají emotivně, když se necítí dobře, oblékne se třeba i jako oběť. Pokud si dnes přeji dotáhnout něco do konce, tak se na to naladím. Vezmu si odpovídající frekvenci – vibraci té barvy na sebe, abych se na tu situaci naladil lépe.

Vlastně je to složené ze čtyř bodů:

–         1. Barvou oblečení, protože to nám kryje tu pokožku.

–         2. Tím, co na mě vyzařuje zvenčí – doplňky, co mám doma nebo v kanceláři

Ukázka z časopisu Kvalitní ŽIVOT  duben – červen 2020. Celý rozhovor a více naleznete v časopise, lze objednat na www.kvalitnizivot.com.

https://www.kvalitnizivot.com/

Text – otázky: Renata Moringa Steinmetzová

Foto: Petra Klačková

Kvalitní ŽIVOT.com s.r.o.

Časopis pro Kvalitní ŽIVOT

www.kvalitnizivot.com

 

Podobné příspěvky

Naučte se základní pravidla korektního chování moderního muže

Afri

Využijte letos dýni jinak, než jen na polévku, a připravte dýňový cheesecake

Afri

Speciální infolinka pro Pražany ke koronaviru Covid-19, tel. 773 782 856 a 773 782 850

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady