Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Modeling Životní styl

Být kreativním podnikatelem je pěkný CVRKot

Zena Monika Kotarova

V roce 2012 vznikla myšlenka založit CVRK a podpořit tak všechny odvážlivce, kteří se rozhodli jít svou vlastní tvořivou cestou a potřebují prostor, kde mohou prezentovat a prodávat svou tvorbu. V tuto chvíli nabízejí prodejní galerie CVRK výrobky více než 180 lokálních návrhářů a designérů, lidí se šikovnýma rukama a hlavou plnou kreativních nápadů. Děje se tak na čtyřech místech v Praze, své místo má CVRK i v Ostravě.

Do CVRKu určitě zajděte, pokud si chcete udělat radost nebo potěšit dárkem své blízké. Najdete zde pestrý sortiment věcí od stylového oblečení, šperků, papírenských věcí, módních doplňků až po přírodní kosmetiku a lehký bytový design. Každá z těchto věcí má svůj autorský otisk a je za ním příběh člověka, který od vás možná žije o dva domy dál.

„Líbí se nám podporovat české značky a především lidi, které za nimi stojí. Fungujeme na bázi sdíleného prostoru a začínajícím tvůrcům tak poskytujeme ideální podmínky k jejich rozjezdu. Víme, jak jsou podnikatelské začátky těžké. Naše tvůrce se proto snažíme kromě prodejního prostoru podpořit i jejich propagací, konzultacemi a na podzim nově rozjíždíme vzdělávací akademii ´Kreativní byznys je pěkný CVRKot´,“ vysvětluje myšlenku CVRKu Monika Koťarová, která má celý koncept na starosti.

„Dbáme na to, aby si u nás každá zákaznice našla svůj originální kousek na míru, podtrhla svou jedinečnost a zároveň se u nás finančně nezruinovala. Celoročně si tak v našich obchůdcích přijdou na své milovnice barev a výstřednějších kousků, stejně tak jako zastánkyně minimalismu,“ doplňuje Koťarová.

Proto pokud máte rádi rozmanitost a osobitost, nevyhledáváte nejnovější módní trendy a výstřelky typu „toto léto frčí červená“, ale preferujete poctivou hand-made tvorbu a podporu lokálních tvůrců, je CVRK to správné místo, kam zajít na letní nákupy!

www.cvrk.cz

www.facebook.com/cvrkot

www.instagram.com/cvrk_design/Foto: Michal Dědič

Podobné příspěvky

Otřesné číslo: Ročně zbytečně umírá 18 000 Čechů

Afri

Koronavirus srazil počet svateb na více než stoleté minimum

Afri

Móda, jež boří hranice i společenská tabu

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady