Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kaleidoskop Lifestyle

Proč chtějí muži vypadat mladší, štíhlejší a atraktivní?

Daniel Smid

Co je k tomu žene? Mají možnosti, jak toho docílit..? Přes veškeré „pomluvy“ a zlidovělé nepravdy, že muži jsou egocentrici, myslí si o sobě „kdovíco“ a považují se za pány tvorstva, realita je většinou jiná. Jde povětšinou o „uzlíčky nejistoty“, kteří v mnoha okamžicích dne přemýšlejí, zda jsou dost dobří, dost výkonní nebo dostatečně atraktivní, aby si vysloužili pozornost těch, na kterých jim záleží.

Jistě. Podceňované je však kouzlo oděvů. Pokud muži vědí, jakou mají postavu, jak zakrýt své „nedostatky“ a co jim nejvíce sluší, soustředí se na osobní rozvoj více.

Chcete být atraktivním mužem?

Daniel_SmidMůžete po zbytek života hledat, co mají ti skvěle oblečení muži navíc, objednat si kurz pro stylisty, osobního garderobiéra… Tady je rada. Pomůže    vám kniha o oděvech mužů. Kniha je nabitá informacemi o oblékání, doplňcích a obuvi, plná tipů a praktických návodů, jak oblečení moudře pořizovat a užívat. Návod, manuál plný osvědčených rad, jak se jednoduše, lépe a moudře oblékat.

https://www.danielsmid.cz/internetovy-obchod/

Je pro vás tato kniha vhodná?

Kniha je napsaná pro muže, pány a kluky každého věku. Pro všechny, kteří hledají odpovědi na otázky v oblékání a osobním stylu nebo se nemohou ve změti informací vyznat.

Naučte se mnohem lépe oblékat a vypadat. Toto je kniha o oděvech mužů. Nabitá informacemi o oblékání, doplňcích a obuvi, plná tipů a praktických návodů, jak oblečení moudře pořizovat a užívat. První kniha o mužských oděvech a souvislostech, která vznikla v česko-slovenském prostoru. Kniha pro každého muže s více než čtyřiceti originálními fotografiemi s náměty, jak oděvy kombinovat. Jediná tištěná publikace vůbec, která se věnuje fenoménu Smart Casual.

Daniel Šmíd

daniel@danielsmid.cz

https://www.danielsmid.cz/internetovy-obchod/

Daniel-SmidJsem profesionální lektor moderní etikety, firemní kultury, korektního chování, oblékání na úrovni, tvorby osobního stylu a firemní image. To, o čem přednáším, žiji. Vedu přednášky, workshopy a semináře etikety po celé České republice, na Slovensku a v Rakousku v českém i německém jazyce. Přednáším vlastní zkušenosti z obchodní praxe ze zahraničí i domácího trhu, čerpám inspiraci z různých zdrojů a oborů. Informace a návody předávám jednoduše a tak, aby byly okamžitě použitelné ve vašem životě i pracovní praxi. 

Podobné příspěvky

Cestování do Německa v době pandemie

Redaktor J.Hampl

dTest: Jak vrátit vánoční dárek

Redakce

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady