Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Lifestyle Ženy Životní styl

Nová povinná výbava dámských kabelek? LYFT je IN

vybava zeny do kabelky

Definitivní zákaz prodeje mentolových a jiných ochucených cigaret zasáhl v převážně většině dámskou část uživatelů nikotinu, které je měly ve velké oblibě. Zdá se, že si ale za své práskačky a mentolky našly rychle vhodnou náhradu! Jde o nikotinové sáčky, které jsou kromě nižších zdravotních rizik (neobsahují tabák!) velmi diskrétní a hlavně, příchutě jako mentol či tropické ovoce jsou u nich povoleny. Moderní alternativy cigaret bez dýmu a zápachu jsou  zkrátka IN.

Na českém trhu jsou nikotinové sáčky LYFT dostupné poměrně krátkou dobu, velmi rychle se ale u uživatelů a uživatelek, kteří chtějí vyzkoušet méně rizikové nikotinové produkty bez dýmu, dostaly do popředí jich zájmu. Proč?
LYFT namisot cigaret
 

LYFT představují malou revoluci v segmentu nikotinových alternativ

Byť obsahují různé dávky nikotinu, fyzicky v nich tabák vůbec obsažen není. Díky tomu získávají řadu uživatelských benefitů. LYFT ocení nikotinoví nadšenci především všude tam, kde je kouření či tzv. vapování zakázáno, ať už na cestách, na pracovišti, v kině nebo na večeři s přáteli. A jsou tou pravou alternativou také pro ty, kdo se u cigaret zakázaných příchutí jako je mentol či exotické ovoce nechtějí vzdát!

I proto se staly vedle mobilního telefonu, žvýkaček, desinfekčního gelu, parfému nebo pudřenky nedílnou součástí výbavy řady dámských kabelek.

Nutno podotknout, že i nikotinové sáčky LYFT jsou určeny výhradně stávajícím dospělým uživatelům nikotinových produktů. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin, kromě nikotinu obsahují vodu, eukalyptus, celulózová vlákna z borovice, aromatické látky a sladidla. Stačí je vložit pod horní ret, maximálně 30 minut nechat vstřebávat jejich obsah ústní sliznicí a následně jej vyhodit. Diskrétnost ve chvilce slabosti je tak zaručena!

Aktuálně se LYFT prodává v celkem 7 intenzitách a příchutích: Berry Frost, Polar Mint, Ice Cool, Storm Ultra Strong, Urban Vibe Ultra Strong, Freeze X-Strong a nejnověji také s osvěžujícím nádechem mandarinky, marakuji a manga s názvem Tropic Breeze. Více na golyft.cz

Media:list s.r.o.

Podobné příspěvky

Intimní zpověď krále rozkoší

Jaroslav Hauer

Občansko právní poradna zdarma .

Šebík

Pacienti dostanou průvodce, ukáže jim cestu v bludišti léků

Šebík

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady