Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz

Zrekonstruovaná Malostranská beseda baví lidi už pátý rok

Praha, 12. února 2015 – Pražská Malostranská beseda se v závěru února obleče do svátečního.V pátek 27. února oslaví bohatým programem páté výročí znovuotevření po rozsáhlé rekonstrukci. Oslava, která bude probíhat ve všech prostorách Malostranské besedy, propukne v 18 hodin. Večerem bude provázet Filip Rajmont. Vstupenky na akci jsou k dostání v síti Ticketstream v ceně 250 korun.

Malostranská beseda se po několikaleté rekonstrukci veřejnosti otevřela v březnu 2010. Od té doby se podařilo zorganizovat nespočet významných akcí. Užít si koncerty, výstavy a další kulturní akce v jedinečných prostorách barokní stavby si za pět let přišly tisíce spokojených návštěvníků. Malostranská beseda se díky tomu stala nepřehlédnutelnou součástí pražské kulturní scény.

„Chceme navodit milou a příjemnou atmosféru podpořenou třemi podii, spoustou věhlasných hudebních, divadelních i jiných gratulantů, kteří nám přijdou popřát písněmi, recitacemi, tanci a zajisté i jinými způsoby. Zároveň vám nabídneme i ochutnávku pokrmů z naší kuchyně, báječnou Plzničku, skvělá vína z Valtic a jiné nápoje,“ vybízí k účasti umělecký ředitel Malostranské besedy David Hanzlík.

„Jednotlivé místnosti vyzdobíme krásnými fotografiemi z koncertů a akcí, které jsme v průběhu pěti let uspořádali, abychom si je společně připomněli a mohli si znovu vychutnat neopakovatelné chvíle. Se všemi našimi příznivci se chceme ohlédnout za naší činností, symbolicky uzavřít jednu etapu Malostranské besedy a začít se těšit na další roky,“ doplňuje David Hanzlík.

Facebook komentáře