Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kultura Hudba

Zpěvačka Hanka Křížková zvládla odložený koncert skvěle i se třemi kodeiny

HK Hyb 1(1)Zpěvačka a muzikálová herečka Hanka Křížková je jednou z těch, které musely před Vánoci odložit svůj koncert. Mohla za to chřipková “epidemie zpěvaček”. Hanka musela koncert odložit a naplánovala ho na nejbližší možný termín. Nakonec se to vyplatilo, i když, jak přiznala, zpívala s třemi tabletami kodeinu.

“Měla jsem dokonce troje antibiotika, než konečně zabrala. Ještě jsem tohle snad nikdy nezažila. Nevím, co to bylo za bacil, který tolik zpěvaček položil. Ale i zpěvačka je jenom člověk.”

Nakonec se ale koncert 11. ledna v Hybernii skvěle povedl a to nejen i díky mému skvělému bandu pod vedením Martina Kumžáka, ale i díky velké pomoci mého kamaráda a dvorního textaře Rudy Kubíka. Publikum bylo skvělé, atmosféra krásná, přišla i spoustu kamarádů, například Iva Hüttnerová, Helena Štáchová, Míchaela Dolinová, Pavel Boček, moje kamarádka Iva Hüttnerová, doktor Pavel Boček, řada kamarádů…a pochopitelně moji příznivci. Co víc si přát,” řekla Křížková, kterou diváci odměnili velkým standing ovation.

“Letos čekám kulatiny, tak budeme připravovat narozeninový koncert, a protože mám HK Hyb 2(1)narozeniny 15. srpna, koncert bude až 27. 9. opět v Divadle Hybernia. Moc se na něj těším! Jako dárek pro své příznivce chystám CD Best Of s Bonusy. Stejně tak se těším i na různá představení a talk show, se kterými jezdím, tak i na muzikály Mefisto, Sibyla Carmen, Dracula… Mamma Mia bohužel koncem roku skončila, ale já věřím, že se za rok zase vrátí. A pak mám nabídku ještě na jeden nový muzikálový projekt, tak uvidíme…,” svěřila se Hanka, která si alespoň díky bacilům, které jina konci roku překvapily, pořádně odpočinula. “Teď mám energie na rozdávání,” dodala.

Related posts

Tereza Pergnerová a Josef Formánek vypráví o svých životech

Jaroslav Hauer

Léto nabízí filmové hity

Eliška Rybenská

Co dělala Kateřina Brožová s Jiřím Škorpíkem ve studiu?

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady