Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kultura Pozvánky na akce

Zahájení registrace na online flow! summit 2020

Summit 2020

Co nám vlastně chybí?  My v západním světě bychom měli mít mnoho důvodů k tomu, abychom byli šťastní, spokojení, plní radosti a optimismu.

Ale místo toho vidíme sami v sobě a kolem nás pravý opak: realita vypadá úplně jinak. Místo toho, abychom měli radost ze svých životů, musíme dojít k závěru, že jistota a relativní blahobyt samy o sobě nestačí pro to, abychom vedli opravdu naplněný život.  A přitom je to právě to, na co se náš vzdělávací systém zaměřuje:

Vychovávat lidi k dosažení co největší jistoty a relativní prosperity, jak je jen možné – ne k tomu, aby byli šťastní.

Co nás tedy dělá šťastnými?

holka v prirodeVe škole se o tom určitě neučíme!  Pokud víme, tak žádný předmět «Štěstí» zatím neexistuje.

Proto chceme, aby flow! summit 2020 přispěl k rozšíření těchto chybějících informací a přinesl lidem příležitost začít se tímto tématem zabývat. Koneckonců, dosažení štěstí je naší největší výzvou.

Jsme tvůrci

Náš tým v Younity věří, že všichni jsme tvůrci našich životů. Jenom ty můžeš dosáhnout svého vnitřního naplnění. Tvůj nekonečný potenciál jenom čeká na to, až ho odemkneš.

Znalosti & Praxe

Naším posláním je poskytovat tobě i milionům dalších lidí ty správné vědomosti, nástroje & techniky, které ti pomůžou k využití tvého potenciálu. Žijeme v době, kdy nestačí jen vědět, ale kdy je třeba vědět jak.

sklenena kouleInformace dostupné všem

Máme k dispozici podpůrný program pro ty, kteří by chtěli prohloubit své znalosti, ale nemohou si to finančně dovolit. Pokud je to právě tvůj případ,  ozvi se nám!

Dáváme zpět

Staráme se o to, aby měli dostatek jídla, oblečení a přístup ke vzdělání. Protože jenom tehdy, když se postaráme o to, aby každý žil v lepším světě, svět se opravdu stane lepším místem k životu!

Za tímto účelem jsme požádali více než 30 nejlepších světových i českých a slovenských odborníků, koučů, učitelů a řečníků, aby nám přispěli svými poznatky. Všechny tyto přednášky ti přinášíme zdarma: od 13. do 17. listopadu je budeme zveřejňovat

v rámci online kongresu flow! summit 2020.

Je to úplně poprvé, co se tolik řečníků sešlo společně, aby se zaměřili na jedno jediné téma: Jak žít život ve stavu flow.

Wow, nevíme, co jiného na to říct než wow!  Během několika dní od zahájení registrace na online flow! summit 2020 se počet přihlášených účastníků blíží k 20 000, https://flowsummitcesko.com/contact/

EVA KUBAŠČÍKOVÁ
TEAM YOUNITY ČESKÁ REPUBLIKA & SLOVENSKO

cesko@younity.one

Tvoje vlastní cesta

Každý má svou vlastní cestu ke štěstí, úspěchu a naplnění, a málokdy je ta cesta přímá, naopak bývá plná zatáček, někdy se na ní ztratíme a často se musíme i o kousek vrátit, abychom se mohli dostat k cíli. Právě proto s tebou sdílíme znalosti, které fungují univerzálně, bez ohledu na náboženství, a jsou určené opravdu všem. Chceme ti nabídnout co největší paletu nástrojů a technik, ze kterých si vybereš to, co ti bude nejlépe vyhovovat.

Podobné příspěvky

Druhý koncert pro Kaštánka byl v rockovým kabátě!

Afri

Mimořádné setkání v knihovně Václava Havla večer 30.dubna

Petr Ondrášek

Letňák na Střeleckém ostrově v červenci nabídne Mišíka, Basikovou a kino

Šebík

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady