Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba Kultura Pozvánky na akce

Vlasta Horváth chystá pro své fanoušky koncert na Vyšehradě

Zpěvák, muzikant a multiinstrumentalista Vlasta Horváth vystoupí se svou kapelou na Letní scéně pražského Vyšehradu. Koncert se uskuteční v neděli 31. května od 17 hodin v rámci 12. ročníku multižánrového festivalu divadla a hudby Vyšehraní. Vstupenky lze pořídit v ceně 150 Kč.

„Na koncert se s kapelou velmi těšíme, protože hraní pod otevřeným nebem a navíc uprostřed hradeb starobylého Vyšehradu bude mít své zvláštní kouzlo a atmosféru. Představíme především písně z nejnovějšího alba „To máme znát“, ale samozřejmě nebudou chybět některé skladby z předešlých dvou desek,“ přibližuje program koncertu zpěvák Vlasta Horváth. Vstupenky lze rezervovat na adrese vysehrani@volny.cz a do 7. června vyzvednout na vybraných prodejních místech. Rovněž je možné využít předprodej na tradičních webových portálech Eventim.cz a Ticketpro.

Vlasta Horváth je český zpěvák, který se do povědomí veřejnosti zapsal především v roce 2005 díky vítězství v druhé řadě „Česko hledá Superstar“. Na kontě má tři vydaná alba, to nejnovější s názvem „To máme znát“ vydal v srpnu 2014. Pravidelně koncertuje se svou kapelou. Od roku 2010 působí jako pedagog na Mezinárodní konzervatoři Praha, kde vyučuje interpretaci na oddělení rockové opery a popu. Již pátým rokem je členem souboru RockOpery Praha.

Podobné příspěvky

Program MODRÁ VOPICE na prosinec 2017

Šebík

Evu Holubovou dojalo první setkání s filmovou kamarádkou Konvalinkou

Jaroslav Hauer

Vlastimil Harapes oslavil sedmdesátku

Šebík

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady