Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůKulturaHudbaVlasta Horváth chystá pro své fanoušky koncert na Vyšehradě

Vlasta Horváth chystá pro své fanoušky koncert na Vyšehradě

Vlasta Horváth chystá pro své fanoušky koncert na Vyšehradě

Zpěvák, muzikant a multiinstrumentalista Vlasta Horváth vystoupí se svou kapelou na Letní scéně pražského Vyšehradu. Koncert se uskuteční v neděli 31. května od 17 hodin v rámci 12. ročníku multižánrového festivalu divadla a hudby Vyšehraní. Vstupenky lze pořídit v ceně 150 Kč.

„Na koncert se s kapelou velmi těšíme, protože hraní pod otevřeným nebem a navíc uprostřed hradeb starobylého Vyšehradu bude mít své zvláštní kouzlo a atmosféru. Představíme především písně z nejnovějšího alba „To máme znát“, ale samozřejmě nebudou chybět některé skladby z předešlých dvou desek,“ přibližuje program koncertu zpěvák Vlasta Horváth. Vstupenky lze rezervovat na adrese vysehrani@volny.cz a do 7. června vyzvednout na vybraných prodejních místech. Rovněž je možné využít předprodej na tradičních webových portálech Eventim.cz a Ticketpro.

Vlasta Horváth je český zpěvák, který se do povědomí veřejnosti zapsal především v roce 2005 díky vítězství v druhé řadě „Česko hledá Superstar“. Na kontě má tři vydaná alba, to nejnovější s názvem „To máme znát“ vydal v srpnu 2014. Pravidelně koncertuje se svou kapelou. Od roku 2010 působí jako pedagog na Mezinárodní konzervatoři Praha, kde vyučuje interpretaci na oddělení rockové opery a popu. Již pátým rokem je členem souboru RockOpery Praha.

Facebook komentáře

Sdílejte články