Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůKulturaVeletrhy v Letňanech o víkendu přivítaly tisíce návštěvníků

Veletrhy v Letňanech o víkendu přivítaly tisíce návštěvníků

Veletrhy v Letňanech o víkendu přivítaly tisíce návštěvníků

O víkendu proběhly v Letňanech veletrhy WORLD OF BEAUTY & SPA a FOR CARAVAN s veletrhem  FOR BOAT.

IMG_9601mmVeletrh  a FOR CARAVAN a  FOR BOAT návštěvníkům předvedl  prezentaci 129 firem na ploše více než 18 000 m2. K vidění byly  obytné automobily, karavany, lodě, luxusní jachty, vodní skútry i doplňky a příslušenství. Součástí veletrhů byl i  cestovatelský festival Kolem světa karavanem a lodí.
Osmý ročník výstavy obytných automobilů a karavanů FOR CARAVAN nabídl opět o něco více než v roce uplynulém. Návštěvníci se mohli těšit na dvoudenní cestovatelský festival se spoustou zajímavých hostů, bazar karavanů, karavanové městečko nebo soutěž o zapůjčení karavanu od společnosti Blue Rent na celý víkend. Ve stejném termínu, od 10. do 12. března 2017, se uskutečnil první ročník specializované výstavy lodí FOR

IMG_9700mmBOAT. Společně tak veletrhy obsadily čtyři haly letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA

Veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA nabídl přehled nejnovějších přípravků pro kosmetickou péči, vlasy, nehty, péči o nohy, BIO-přípravky.
Veletrh pro nás připravil realizační tým  s téměř čtyřmi stovkami firem na výstavních stáncích, které spolu s odborníky nabízeli své nejlepší a nejnovější produkty právě pro nás – předváděli na místě jejich užití, seznámili nás s jejich cenou i možnostmi dalšího prodeje či aplikace na zákazníky. Na vlastní oči jsme se mohli přesvědčit o výsledcích – ať už je jimi hezčí pleť, nový styling či účes. Přípravky jsou určeny pro IMG_9629mmsalony, obchod i přímý prodej. Část programu byla věnována nehtovému designu, stále se rozšiřující nabídce přípravků, nástrojů, přístrojů ale i školení pro péči o nohy. Pestrá nabídka BIO přípravků byla zárukou, že si každý mohl všemi smysly vyzkoušet, vcítit se a nalézt ten „svůj“ zázrak přírody pro své domácí užití.

 

 

 

Facebook komentáře

Sdílejte články