Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůKulturaVeletrh FOR FISHING v plném proudu

Veletrh FOR FISHING v plném proudu

Veletrh FOR FISHING v plném proudu

IMG_9541mmNejvětší rybářský veletrh v České republice a čtvrtý největší rybářský veletrh v Evropě již po osmé otevírá rybářskou sezónu na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Pořadatelé očekávají, že návštěvnost překročí třicet tisíc lidí.
Na akci vystoupí mnoho zajímavých osobností ze světa rybaření. Návštěvníci budou moci vidět světoznámého rybáře, cestovatele a dobrodruha Jakuba Vágnera , který má připravenou přednášku  o adrenalinovém lovu sumců z bellyboatu. Kromě Jakuba Vágnera přislíbil vystoupení také známý plavačkář Josef Konopásek , který je několikanásobným mistrem republiky, vítězem první ligy, ale i vicemistrem Evropy a mistrem světa v plavané a také Karel Nikl, mistr světa v lovení kaprů.

V Hale 4 budou vystavené výkresy ze IMG_9533mmsoutěže „NAMALUJ VESELOU RYBU“, do které mohly děti posílat své obrázky do konce ledna letošního roku. Tři z nich v kategorii jednotlivec a jeden v kategorii společná kresba budou 18. února ocenění za své práce. U stánku Českého rybářského svazu lze vyzkoušet rybářský simulátor, který věrně napodobuje chytání ryb.
IMG_9558mm IMG_9564mm

Facebook komentáře

Sdílejte články