Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Umění

Lucie Vondráčková natočila odvážný klip

Lucie Vondráèková pøi natáèení nového klipu režiséerky Terezy Hirsch, Milování

Po dvou měsících nechtěného volna se Lucie Vondráčková vrhla rovnýma nohama do práce. Hned jak to bylo možné, objevila se Lucka ve filmovém studiu, aby natočila společně s režisérkou Terezou Hirsch nový klip k písni Milování (autor hudby Jiří Vondráček a autorka textu Hana Sorrosová), která se nachází na zatím posledním Lucčině CD Růže, kterou vydala firma Ságl production.

L. VondrackovaLucie VondrackovaS Terezou Hirsch jde o druhou spolupráci. Lucka hrála hlavní roli v Terezině krátkometrážním filmu Beyond Her Lens, který získává jedno světové ocenění za druhým. Na svém kontě má již přes 25 ocenění a obletěl více než 80 filmových festivalů po celém světě. Logicky se tedy dalo očekávat, že se Lucie a Tereza opět sejdou u společného projektu. A stalo se. Lucie Vondráčková natočila velmi originální klip, který díky UV efektům, barvám a hlavně tématu naprosto vybočuje z toho, co zatím od Lucie známe. A je tím velkým překvapením. Nejen pro fanoušky je to určitě něco, co jsme od Lucie ještě neviděli a nečekali.

„S Terezou jsme pracovaly již na druhém projektu. Je kreativní a má skvělé nápady. Takže jsem jí v případě Milování nechala naprosto volnou ruku. A byla to jízda! Velmi barevná jízda!“, řekla nám o natáčení Lucie Vondráčková. Ta se barev na těle zbavovala dva dny.

Lucie VondráèkováKlip je plný originálního líčení, které zabralo spoustu hodin. Jen Lucie byla v maskérně skoro 5 hodin a líčila se celkem třikrát.

“Jsem moc ráda, že jsem byla pozvána k tomuto natáčení. Ráda přijímám nové výzvy.  Díky skvělé atmosféře, kterou Lucka a celý kolektiv vytvářeli, jsem se necítila unaveně a vše si pořádně užila. Lucka si zaslouží můj obdiv, jak byla po celou dobu klidná, soustředěná a hýřila humorem!“, prozradila Kačka Kloučková, makeup artistka.

“Musela jsem obě holky, jak Lucku, tak maskérku Kačku trochu potrápit a nějakou dobu jsme ladily ty vzhledy v maskérně. Naštěstí mi Lucka důvěřovala a několikanásobným změnám se nebránila. Pak už to šlo všechno hladce, i díky vzájemnému pochopení se s kameramanem Lukášem Hromkem, který sdílel mojí vizi,”  dodává režisérka Tereza Hirsch.

Klip má premiéru 19. 6. a najdete jej na odkaze https://youtu.be/urHLRtw5NPs

Petr Mráček
PR manager, fotograf
e-mail: kmagency@centrum.cz
web: www.kmagency.webnode.cz

Podobné příspěvky

Kouzelnická show Ondřeje Pšeničky se vrací do Prahy

Afri

Sedmičky Josefa Lady

Jaroslav Hauer

Sběratelé v sobotní aukci v Obecním domě utratili téměř 50 milionů, nejdráže se prodal Štyrského obraz Déšť za 15,5 milionu

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady