Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůKulturaTZ – P jako pivo, Vypráví Oldřich Kaiser (audioknihu vydává OneHotBook)

TZ – P jako pivo, Vypráví Oldřich Kaiser (audioknihu vydává OneHotBook)

TZ – P jako pivo, Vypráví Oldřich Kaiser (audioknihu vydává OneHotBook)

P jako poutavá, poetická, poučná, překvapivá, podivuhodná a vtiPná pohádka.

Zaručeně originální a třeskutě zábavný vstup hravého spisovatele Toma Robbinse na pole dětské literatury vychází nově jako audiokniha P jako Pivo v nenapodobitelném podání Oldřicha Kaisera.

Příběh o pivu pro děti? Proč ne? Šestiletá předškolačka Gracie je zkrátka zvídavá a zlatavý mok ji zajímá.
Leccos zábavného i poučného jí o něm tudíž prozradí oblíbený strýček Moe a chmelových tajů znalá víla Pivoňka. Kromě postupu výroby hořkého pěnivého nápoje se ale Gracie dozví také leccos o lásce, odvaze, pravdě a lži i o životě vůbec. Protože obyčejný svět je jen pěna na tom opravdovém, hlubším světě. „Je to taková pohádka pro děti i dospělé,“ dodává k tomu její vypravěč Oldřich Kaiser. Právě on se ujal náročného úkolu zprostředkovat bohatý Robbinsův jazyk plný barvitých metafor tak, aby ho dobře vnímali i malí posluchači. „Jako čtenáři se mi to velmi líbilo, některé obrazy mi trochu připomínaly Hrabala. Ovšem číst to nahlas nebylo jednoduché. Musel jsem se samozřejmě předem připravit, aby věty zněly sluchu logicky tak, jak mají.“

Délka: 2 hod. 47 min.

Vydal OneHotBook, 2015

www.onehotbook.cz

UKÁZKU Z AUDIOKNIHY si můžete poslechnout >>ZDE.

Audiokniha vyšla jako mp3 ke stažení prostřednictvím digitálních distribucí za 249 Kč i jako CD mp3 za 269 Kč. Pouze na portálu Audiolibrix však mohou členové předplatitelského klubu koupit audioknihu jen za 199 Kč.

Facebook komentáře