Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba Kultura

Tomáš Klus vydal nový singl a vyráží na Recyklus Tour

singl-dobre-ra-noMinulý týden proběhl velký návrat Tomáše Kluse na koncertní pódia po roční pauze – svou RECYKLUS TOUR odstartoval již v pátek 30. 9. v Havlíčkově Brodě. Nyní představuje nový singl Dobré ráno. Na koncertech podzimního turné vznikne záznam, dalším zpěvákovým počinem tedy bude jeho první živá deska, která by měla vyjít ještě letos.

Tomáš Klus vydává nový singl s názvem Dobré ráno, který je předzvěstí připravované výběrové desky, jež vyjde před Vánoci. „Singl Dobré ráno je připomínkou každodenního stereotypu, který asi všichni známe z ranních tramvají a metra, z výhledů z okýnek aut v zácpách a ze střetů nedospalých pohledů v ulicích, které oplývají určitou poetikou… Onu monotónnost a zaběhlost těchto ranních “procesů” si beru na paškál, protože mě takové apatické ranní starty vlastně mrzí, “ říká Tomáš Klus.

http://www.supraphonline.cz/album/276505-dobre-rano

Již v pátek 30. 9. se Tomáš Klus vrátil na koncertní pódia. RECYKLUS TOUR zahájil koncertem v Havlíčkově Brodě, pokračovat bude v dalších čtrnácti českých a slovenských městech. „Nejvíc se těším na živou hudbu pro živé publikum,” říká Tomáš Klus. „Rádi bychom v rámci RECYKLUS TOUR nahráli pět koncertů, abychom měli z čeho vybírat. Kouzlo živého záznamu totiž spočívá i v tom, že na desce může “uvíznout” i něco zcela nečekaného,“ dodává k přípravě nového alba, které chce vydat ještě do Vánoc a distribuovat prostřednictvím Supraphonu.

Na koncertech v rámci RECYKLUS TOUR zazní kromě 12 písniček, které pomohli vybrat Tomášovi fanoušci, také srdcovky kompletní Cílové skupiny – Tomáše Kluse, Jiřího Kučerovského, Petra Škody a Jana Lstibůrka. Nechybí ani nový singl Dobré ráno.

Předprodej vstupenek na podzimní turné Tomáše Kluse běží naplno na  www.ticketportal.cz.

Koncerty RECYKLUS TOUR:recyklus-tour

 1. 9. Havlíčkův Brod
 2. 10. Hradec Králové
 3. 10. Plzeň
 4. 10. Liberec
 5. 10. České Budějovice
 6. 10. Praha
 7. 10. Ústí nad Labem
 8. 10. Ostrava
 9. 10. Ostrava
 10. 11. Brno
 11. 11. Brno
 12. 11. Žilina
 13. 11. Poprad

Podobné příspěvky

Světová soutěž Operalia Plácida Dominga poprvé v Praze

Jaroslav Hauer

Divadlo Na Fidlovačce oslavilo 28. října své 95. narozeniny

Redakce

Petr Kotvald představuje světu třetí klip z alba LX

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady