Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůKulturaHudbaThree Days Grace vystoupí v lednu v Praze

Three Days Grace vystoupí v lednu v Praze

Three Days Grace vystoupí v lednu v Praze

První měsíc v novém roce byste si neměli nechat ujít koncert kapely Three Days Grace. 24. ledna ve 20:00 vystoupí pro velký zájem v Malé sportovní hale v Holešovicích. Jako původní místo byl určen klub Roxy, avšak z důvodu malé kapacity klubu bylo místo změněno.

TGD je rocková kapela z Kanady založena roku 1992, původně pod názvem Groundswell. Poté se kapela rozpadla a jakmile se dala znovu dohromady, už částečně s jinými členy, vznikla nová skupina s názvem Three Days Grace. Poslední album, které vydali, byla deska “Human”, která vyšla v letošním roce. Jedná se již o pátou studiovou desku. V roce 2013 kapelu opustil zpěvák Adam Gontier a nahradil ho zpěvák Matt Walst, který právě s TDG nahrál již zmiňovanou desku “Human”. Jméno Walst Vám může připadat v této kapele známé, Matt je totiž mladší bratr basáka Brada Walstema.

Předkapelou budou We are the Oceans. Máte také možnost setkat se přímo s kapelou, pokud si zakoupíte vstupenky a zkusíte své štěstí. Veškeré informace najdete především na facebookové události pod názvem Three Days Grace+We Are The Ocean/Prague @ Malá sportovní hala. Vstupenky jsou stále k dispozici.

 

Facebook komentáře

Sdílejte články