Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůKulturaKinoSuperStar Vlasta Horváth: Odskočil si od rodiny a práce, ovládla ho virtuální realita

SuperStar Vlasta Horváth: Odskočil si od rodiny a práce, ovládla ho virtuální realita

SuperStar Vlasta Horváth: Odskočil si od rodiny a práce, ovládla ho virtuální realita

Do tuzemských kin přichází nový akční sci-fi thriller od legendárního režiséra Stevena Spielberga s názvem Ready Player One: Hra začíná. Stejně jako děj filmu, byla i jeho premiéra v kině 4DX provázena virtuální realitou. Podívat se prostřednictvím nového snímku do blízké budoucnosti přišel zpěvák Vlasta Horváth, moderátorka a modelka Radka Rosická.

Nebo bojovník MMA Jiří Denisa Procházka, zpěvák Jakub Ondra, modelka Veronika Chmelířová nebo herec Jakub Wehrenberg.

Napínavý příběh, ve kterém se virtuální realita stává podstatnou součástí běžného života, vstupuje do českých kin. Snímek legendárního režiséra Stevena Spielberga s názvem Ready Player One: Hra začíná se již hned po premiéře těší velmi kladným recenzím. Uvedení snímku si všichni hosté vychutnali ve speciálním kině 4DX, který je k tomuto filmu jako stvořený. 3D projekce provázená doprovodnými efekty a pohyblivými sedačkami vtáhly do budoucího virtuálního světa každého přítomného diváka, včetně zpěváka a hudebníka Vlasty Horvátha, který si odskočil od pracovních povinností. V současné době totiž intenzivně pracuje na své nové desce, která vyjde na podzim. Na premiéru si z ulice odskočil také oblíbený zpěvák Jakub Ondra, který je známý nejen svými singly, ale také vystupováním přímo v pražských ulicích. Modelka Veronika Chmelířová se vydala prozkoumávat virtuální svět v doprovodu svého bratra a herec Jakub Wehrenberg si zašel do kina se svoji dcerou Katkou.

Nový film Ready Player One: Hra začíná můžete navštívit ve všech multiplexech Cinema City, a to dokonce ve všech existujících formátech, tedy: 2D, 3D, 4DX, IMAX, Dolby Atmos a VIP Chodov. Více informací o jednotlivých projekcích najdete na www.cinemacity.cz.

Facebook komentáře

Sdílejte články