Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůKulturaPozvánky na akceŽluté lázně otevřely první „barbarské“ fitness pod širým nebem

Žluté lázně otevřely první „barbarské“ fitness pod širým nebem

Žluté lázně otevřely první „barbarské“ fitness pod širým nebem

 

Areál Žluté lázně rozšiřuje od června nabídku sportovišť – navíc velmi originálním projektem. První „barbarské“ workout-fitness pod širým nebem přímo v areálu totiž otevřela skupina The Barbarians úzce spojená se zpěvákem Benem Cristovao. Speciální cvičení zaměřené na silový rozvoj si může vyzkoušet každý zdarma.

První profesionální „barbarský workout fitness park“ v Praze vznikl v zadní části areálu Žluté lázně v sousedství Blue Burger Baru a parkoviště. Na speciálních strojích zde budou probíhat tři různé typy tréninku – strongman, physique a bojové sporty. „Chceme inspirovat každého k lepší péči o své tělo i duši. Neprohlašujeme se za všeznalé experty, ale naopak se stále učíme. Jsme otevření novým technikám a metodám. Lázně jsou pro nás jako stvořené polohou i otevřeností vůči společnosti a v tomto duchu bude naše aréna otevřená všem,“ říká Ben Cristovao.
V barbarské strojovně najdou ti, kteří si přijdou zacvičit, netradiční posilovací stroje. Například Log Lift prověří, zda cvičící zvedne dřevěnou nebo železnou kládu nad hlavu pomocí specifické techniky. Betonovou kouli o váze od padesáti do sto padesáti kilogramů s názvem Atlasův kámen musí sportovec přemístit na dřevěný podstavec. Chybět nebudou ani železné kufry a hrazdy či bradla a mnoho dalších  zajímavých  aktivit.
Zájemci se mohou účastnit regulovaného tréninku, kde jim trenéři a instruktoři The Barbarians poradí se správným typem cvičení a formováním postavy. Samozřejmostí budou pravidelné doprovodné programy – soutěže, ukázky i seznámení se sporty, kterým se „Barbaři“ věnují. „Barbarská strojovna ve Žlutých lázních je venkovní tréninkový prostor, zaměřený na silový rozvoj a výbušnou sílu. Člověk si navíc bude moci sáhnout na své limity a také je překonat,“ vysvětluje smysl projektu Ben Cristovao.

Facebook komentáře

Sdílejte články