Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůKulturaPozvánky na akceZáří v pražské Malostranské besedě odpálila FUNKY BESEDA s kapelou Top Dream Company

Září v pražské Malostranské besedě odpálila FUNKY BESEDA s kapelou Top Dream Company

Září v pražské Malostranské besedě odpálila FUNKY BESEDA s kapelou Top Dream Company

  Hudební program pak v následujících týdnech doplní koncertní recitál Michala Horáčka Na cestě, folkové vystoupení Žalman & spol, koncert akustického tria Prokop – Andršt – Hrubý i večer ve znamení Miroslava Vitouše a Jiřího Stivína 2 s názvem LEGENDY V BESEDĚ.

Top Dream Company je desetičlenná kapela z Prahy, která ve své tvorbě kombinuje funk, soul, disco & groove a nebojí se ani žánrů jako latinskoamerická hudba či reggae. Pro pravidelné hosty hudební klubu či letní scény Malostranské besedy na Střeleckém ostrově není neznámou. Na břehu Vltavy koncertovala na konci června, kdy svým vystoupením symbolicky vítala prázdniny. Stejně symbolicky se s nimi v Malostranské besedě programem Funky Beseda včera rozloučila

lili_marlene

„Koncert Top Dream Company máme úspěšně za sebou a řadu neméně zdařilých před sebou. V září se návštěvníci mohou těšit na řadu zajímavých interpretů. Už v úterý (6. 9.) se do Malostranské besedy opět vrátí Martin Němec s Lili Marlen. Dalším taháků zářijového programu je například Michal Horáček, který se u nás 16. září zastaví se svým koncertním recitálem Na cestě, mapujícím jeho pestrou uměleckou tvorbu. Hudební fajnšmekři se pak mohou těšit na společné vystoupení basistky Miroslava Vitouše a flétnisty Jiřího Stivína, které se uskuteční v sobotu 24. dubna. Dále pak kupříkladu 26. září zahraje folková legenda Žalman & spol. O tři dny později je na programu komorně laděné vystoupení tria Michal Prokop, Jan Hrubý a Luboš Andršt. Celý měsíc pak uzavře mladá kapela Špuntkvaně. Vstupenky na všechny koncerty můžete již nyní koupit v předprodeji v síti Ticketstream,“ prozrazuje za Malostranskou besedu Tomáš Kopečný.

Top Dream Company(3)

Facebook komentáře

Sdílejte články