Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Výstaviště nabízí festivalové městečko s chill out zónou

Výstaviště Praha

Koncerty, festivaly, grilování i program pro děti. „Letní program jsme se snažili postavit tak, aby si u nás každý našel to své. Ve spolupráci s Lucerna Music Barem u nás vzniklo letní festivalové městečko s chill out zónou, kde se konají koncerty po celé léto. Milovníci taneční hudby si během The SUN festivalu užijí pravidelné sobotní summer parties na střeše Křižíkových pavilonů, alternativnější program zase nabízí Gauč ve Stromovce,“ zve Tomáš Hübl, předseda představenstva Výstaviště Praha.

La Putyka Kaleidoscope Výstaviště má připravenou i celou řadu programů pro mladé návštěvníky. „Děti se mohou těšit na příměstské sportovní tábory i na nové atraktivní akce. Za zmínku určitě stojí workshopy se studiem Cirk La Putyka nebo nové parkourové workshopy,“ dodává Hübl.

Parkurové akce pro děti

Sportovně zaměřené děti ocení parkurové akce, které se konají 18. července a 18. srpna. O poslední prázdninové sobotě 29. srpna se navíc uskuteční veřejně přístupná „parkur exhibice“, na které se představí profesionální parkurista Tomáš Zonyga a Parkur klub Ládví.

Cirkusové umění

Všichni milovníci cirkusu mezi 5 a 15 lety mohou zažít cirkusové uměnLa Putyka Kaleidoscope 2í na vlastní kůži, 25. července a pak 8. a 22. srpna si mohou vyzkoušet skoky na trampolínách, zkusit si akrobacii nebo balancování anebo se naučit perfektní stojky. Vše pod vedením profesionálů z Cirku La Putyka.

La Putyka na Bruselské cestě na Výstavišti odehraje i dvě novocirkusová představení Kaleidoscoop, a to 11. a 12. srpna.

Kolotoče, houpačky a další atrakce

Workshop La PutykaPo celé léto také probíhají příměstské tábory se sportovním zaměřením, kde si děti mohou vyzkoušet celou řadu sportů a najít si pro sebe ten pravý. V areálu Výstaviště je v provozu také Zábavné městečko s kolotoči, houpačkami a dalšími atrakcemi, kde se pobaví děti i dospělí.

Každý týden navíc na Facebookovém profilu Výstaviště probíhá řada soutěží o vstupenky na koncerty a akce nebo grilování s přáteli.

Výstaviště Praha„Kromě programů zůstává Výstaviště otevřené i pro návštěvníky, kteří si chtějí přijít zasportovat, projít se s kočárkem, dát si letní drink nebo si ve stínu stromů jen tak odpočinout od letního horka. V provozu bude po celý červenec bazén, boulder stěna i další prostor pro sportovní aktivity. Za pěkného počasí si u nás můžete udělat i grilovačku na našich veřejných grilech nebo si objednat piknikový koš a užít si odpoledne s přáteli nebo s rodinou,“ uzavírá Hübl.

Vstupenky na akce i workshopy je možné rezervovat prostřednictvím http://www.vystavistepraha.eu, tamtéž jsou k rezervaci také veřejné grily. Počet míst je omezen. Více informací na http://www.vystavistepraha.eu

Jana Klapka Rechlíková

e-mail: jana.klapka@aristonpr.cz

Podobné příspěvky

Moto GP – kdo bude mistrem světa?

Eliška Rybenská

Největší rybářský veletrh FOR FISHING startuje ve čtvrtek 11. února

Modrá Vopice – Program duben 2017

Šebík

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady