Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

VYPSANÁ FIXA na Střeleckém ostrově 31.5.2017

VYPSANÁ FIXA

 VYPSANÁ FIXA NA STŘELECKÉM OSTROVĚ POKŘTÍ SVŮJ NOVÝ VINYL   

Ve středu 31. května si pražský Střelecký ostrov užije speciální akustický set v režii kapely Vypsaná fiXa. Oblíbení muzikanti zde pokřtí vinyl k desce s názvem Tady to někde je, kterou vydali letos v únoru. Koncert startuje od 17 hodin.

VYPSANÁ FIXA
VYPSANÁ FIXA

„Těší nás, že si Vypsaná fiXa pro svůj křest vinylu vybrala právě scénu Ponton v rámci letošního Letňáku – Léta pro Pražany. Deska Tady to někde je vyšla letos v únoru a ve středu ji mohou fanoušci vidět i v podobě klasického vinylu. Nenechte si tuto speciální akci ujít, vstup je zdarma,“ říká David Pešek Dvořák.

Koncert bude trvat zhruba půl hodiny. Velkým lákadlem pro fanoušky je, že kdo přijde 31. května na Ponton na Střeleckém ostrově, si vinyl může koupit za speciální cenu 299 korun a nechat si ho samozřejmě podepsat od členů kapely. Zájemci si mohou na místě pořídit i celý balíček, který krom desky obsahuje i lístek na podzimní koncert do Velké Lucerny.

 Vypsaná fiXa je pardubická skupina, jejíž základy staví v rocku obohaceném o prvky jiných žánrů. Sami členové svůj styl někdy označují jako pop punk. Kapela vznikla v roce 1994, za dobu své existence vydala 8 řadových desek, přičemž tu poslední v únoru 2017. Výrazným prvkem skupiny jsou básnické, surrealistické texty frontmana Márdiho (Michala Maredy). Kromě něj v kapele v současnosti působí Milan Kukulský, Daniel Oravec a Petr Martínek.

ZDROJ: TOPART MEDIA

Podobné příspěvky

Festival Khamoro v květnu oslaví 20 let. Letošní ročník slibuje výjimečný program nabitý nejen hudebními událostmi.

Jaroslav Hauer

Větší ebenová socha než má Barack Obama? V RockOpeře Praha!

Šebík

Na festivalu Astrovíkend potkáte o víkendu 12.-13.5. i moderátora Libora Baselidese!

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady